Kategorie produktów

Calcium Gluconicum

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Calcium Gluconicum

Calcium Gluconicum to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat przeznaczony jest dla osób, które chcą uzupełnić codzienną dietę w niezbędny organizmowi wapń. Składnik ten wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wielu procesów życiowych.

Składniki preparatu wykazują działanie przeciwwysiękowe, przeciwobrzękowe i przeciwalergiczne. Wspomagają one redukcję uciążliwych objawów wywołanych katarem siennym

Wapń jest z kolei kluczowym elementem kości - wspiera ich mineralizację, przez co przyczynia się do zachowania zdrowych, mocnych kości i zębów.

Co więcej, wapń pozytywnie wpływa na układ krwionośny, bierze udział w procesach metabolicznych komórek oraz wspomaga proces krzepnięcia krwi.

Skład

W składzie tabletek Calcium Gluconicum znajdują się następujące substancje: 

glukonian wapnia, substancja spulchniająca - sód sodowa karboksymetylocelulozy usieciowiona, aromat cytrynowy, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych.
 

Zalecane spożycie:

Suplement diety Calcium Gluconicum przyjmować doustnie. Tabletkę należy popijać wodą.

Zalecana dzienna porcja to 2 tabletki 3-4 razy dziennie.

1 tabletka zawiera wapń (w postaci glukonianu wapnia) 45 mg.

6-8 tabletek stanowi 34-45% referencyjnej wartości spożycia. Nie przekraczać spożycia zalecanej dziennej porcji.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania suplementu diety Calcium Gluconicum jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed przyjęciem sprawdzić termin przydatności do spożycia. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Franciszka 2020-03-05 13:53

Zjadam zdecydowanie za mało produktów mlecznych w ostatnim czasie. Wobec tego wapnia również nie ma za dużo. Czas na rozsądną terapię.

Zenobiusz 2020-01-31 22:04

Długo mogę przedstawiać symptomy mojej alergii. Lecz nie w tym rzecz. Korzystniej kupić coś co istotnie jest pomocne

Opinia użytkownika 2018-06-10 17:12

Zdrowy i piękny uśmiech to przede wszystkim zdrowe zęby. Aby mieć zdrowe zęby, trzeba o nie dbać. Podstawę stanowi codzienna higiena jamy ustnej. A od tego mam Witaminy i minerały . Preparat jest delikatny, można go często stosować i naprawdę chroni zęby przed czynnikami.

Opinia użytkownika 2017-09-05 13:00

Calcium Gluconicum wspomaga mnie w dbaniu o zdrowe i sprawne zęby. Zalecam ten preparat!

Bolesława 2017-07-27 18:45

Calcium Gluconicum to środek, który już nie raz uratował mój nos przed niemocą. Odkąd tylko pamiętam, borykam się z potężnym katarem siennym. A uwidacznia się on wiosną - alergia na pyłki. Sądziłam, że będę się z tym męczyć do końca życia na szczęście trafił się Calcium Gluconicum . Zdecydowanie to ulga dla nosa.

Cyryl 2016-06-19 02:57

Wapń to podstawa, jeśli chodzi o kości. Wpajają nam to od dziecka. Pora wziąć to na poważnie. Ja zacząłem stosować Calcium Gluconicum.

Irena 2015-08-07 00:53

Już jakiś czas staram się dbać o funkcjonowanie mózgu i nerwów. Przyjmuję w tym celu Calcium Gluconicum ... Myślę, że działa tak jak deklaruje producent.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.