Kategorie produktów

Physiomer Nasal Hypertonic

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Physiomer Nasal Hypertonic

Physiomer Nasal Hypertonic to hipertoniczny spray do nosa, udrażnia nos i zatoki, ułatwia oddychanie.

Stosowanie Physiomer Nasal Hypertonic rekomendowane jest w czasie przeziębienia, a także w przypadku alergii czy zapalenia zatok. Nie uszkadza błony śluzowej nosa, jest to preparat naturalny (roztwór oczyszczonej wody morskiej zawierający 80 minerałów i pierwiastków śladowych, takich jak między innymi wapń, magnez, żelazo, mangan, miedź, cynk). Można go bezpiecznie stosować kilka razy dziennie, nie wchodzi w interakcje z lekami.

Hipertoniczny roztwór soli morskiej działa poprzez efekt osmotyczny, nawilża śłuzówkę nosa, zmniejsza obrzęk, odblokowuje zatkany nos. Pomaga go skutecznie oczyszczać. Produkt ten mogą stosować zarówno kobiety w czasie ciąży i karmienia piersią, a także osoby z chorobami serca, nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, występującymi schorzaniami tarczycy.

Skład

Składniki produktu Physiomer Nasal Hypertonic są następujące: 

naturalny nierozcieńczony, sterylny roztwór wody morskiej zawierający sole mineralne i pierwiastki śladowe o stężeniu chlorku sodu równym 22 g/l. Preparat nie zawiera konserwantów.

Dawkowanie:

Przechylić lekko głowę, wprowadzić końcówkę donosową Physiomer Nasal Hypertonic do nosa i nacisnąć w celu rozpylenia roztworu, odczekać chwilę, powtórzyć w drugiej dziurce, następnie wydmuchać nos. Po każdym użyciu należy umyć konćowkę rozpylającą.

Przy alergicznym nieżycie nosa lub zapaleniu zatok - wykonywać 1 -3 rozpylenia do każdego nozdrza, co najmniej 3 razy dziennie.

Przeciwwskazania

Physiomer Nasal Hypertonic rekomendowany jest dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Wyrób należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu.

 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Rościsław 2020-03-09 20:37

bez końca moge wam przedstawiać oznaki mojej choroby. Ale nie o to chodzi. Lepiej wskazać coś co autentycznie działa

Apolinary 2018-10-12 00:48

Physiomer Nasal Hypertonic jak dla mnie jest najfajniejszym produktem przeciw alergii! Już mnie wykańczał wieczny katar ! Na szczeście już mnie nie wkurza alergia!

Rachela 2018-06-23 13:50

Wśród diabetyków ważne jest zadbanie o to, by poziom cukru był na umiarkowanym poziomie. Jednakże bywa, że jest to trudne wyzwanie i może to wylecieć z głowy. Na szczęście mam Physiomer Nasal Hypertonic . Środek ten jest w sam raz dla diabetyków. A składniki przyczyniają się do utrzymania odpowiedniego zdrowia i sił witalnych.

Anna 2017-10-05 11:30

Lubią tą hipertoniczną wodę morską bo w mig pomaga odblokować zatkany nos. Jak mam taki dzień jak dzisiaj, że mimo choróbska muszę wysiedzieć swoje w pracy, to mocno pilnuję, żeby nie zapomnieć tego specyfiku z domu...

Ciech 2016-03-10 12:01

SZYBKO DZIAŁA.POLECAM

Justyna 2015-04-30 20:55

Nadwrażliwość.... bardzo niefajne doświadczenie - obojętnie jaki rodzaj! Wiecie skąd to się bierze? Najprościej mówiąc jest to reakcja immunologiczna na obce tkanki! Akurat na moje problemy idealnie sprawdza się specyfik Physiomer Nasal Hypertonic ! :)

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.