Kategorie produktów

Harmonella

Harmonella

4.0 Dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Harmonella

Harmonella to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Harmonella jest polecana dla kobiet, które przyjmują antykoncepcję hormonalną lub jest poddana hormonalnej terapii zastępczej. Preparat przeznaczony jest dla osób, które żyją w ciągłym biegu i narażone są na stres. Skład preparatu pozytywnie wpływa na serce, metabolizm oraz na stan włosów, skóry i paznokci.

Skład

W składzie suplementu diety Harmonella znajdują się następujące substancje: żelatyna, celuloza mikrokrystaliczna, diwodorocytrynían choliny, ekstrakt z Olea europaea zawierający oleuropeinę, pikolinian cynku (cynk), tlenek tytanu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), monoazotan tiaminy (witamina B1), kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), L-selenometionina (selen), chlorek chromu (III) 6H2O (chrom), cholekalcyferol (witamina D).

Zalecane spożycie:

Dawkowanie preparatu Harmonella powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce.

Zaleca się przyjmować jedną kapsułkę dziennie. Kapsułkę należy popić wodą.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Harmonella.

Suplement Harmonella należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Mirka 2017-11-12 15:12

Antykoncepcja i leki problemy z sercem są już możliwe do połąćzenia, dla ochrony biorę właśnie Harmonella.

Opinia użytkownika 2017-07-28 01:00

Mam nadzieję, że to nie jest placebo, ale biorę preparat Harmonella od 5 tygodni i nie czuję, żebym była bardziej nerwowa jak bywałam przy początkach HTZ.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.