Kategorie produktów

Doppelherz Aktiv - Na Poziom Cukru

Doppelherz Aktiv - Na Poziom Cukru

4.17 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Doppelherz Aktiv - Na Poziom Cukru

Doppelherz Aktiv - Na Poziom Cukru to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat ten jest zalecany dla osób z cukrzycą typu II, w celu zupełnienia diety. Zawarty w preparacie wyciąg z cynamonowca oraz chrom wpływają korzystnie na stabilizację poziomu cukru we krwi. Preparat zawiera także kwas foliowy

Skład

Składniki preparatu Doppelherz Aktiv - Na Poziom Cukru to: wyciąg z kory cynamonowca, tiamina (wit. B1), wit. B2, wit. B6, wit. B12, kwas foliowy, cynk, chrom.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Doppelherz Aktiv - Na Poziom Cukru powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Zalecana porcja suplementu Doppelherz Aktiv - Na Poziom Cukru do zażycia w ciągu dnia to 1-2 kapsułki. Zażywać podczas posiłku, popijając płynem.

Przeciwwskazania

Przed użyciem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Doppelherz Aktiv - Na Poziom Cukru. NIe stosować równolegle z innymi preparatami mineralno-witaminowymi.

Preparat Doppelherz Aktiv - Na Poziom Cukru należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Bolesława 2019-12-18 22:59

Mam dużą nadzieję że z tym środkiem uda mi się wyregulować cukier. jak nie wyjdzie to nieodwołalnie konsultacja z lekarzem

Rita 2018-02-10 23:41

Długo szukałam dobrej królowej witamin - B12 , która mi posłuży. Doppelherz Aktiv - Na Poziom Cukru rozprawił się z tym elegancko! To nie była prosta sprawa ze względu na fakt, że stosuję dietę bezmięsną i w związku z tym nie przyjmuję witaminy B12 ze źródeł pokarmowych.

Benita 2017-12-02 21:55

Spomiędzy masy preparatów z witaminą M niełatwo dopasować taki, który będzie najlepszy. Najlepiej w takim przypadku wysłuchać fachową wypowiedź farmaceuty. Tak też zrobiłam i wróciłam do domu z preparatem .

Mateo 2017-05-08 10:49

Hmm jak dla mnie działanie tego preparatu jest niestety tylko przeciętne.

K.M. 2017-04-24 13:37

Stosowanie tych kapsułek daje mi poczucie kontroli nad czyhającym zewsząd cukrem.

Marcjanna 2015-04-21 17:46

Diabetycy mają strasznie utrudnioną sytuację bo muszą kontrolować poziom cukru i dbać o odowiednie żywienie. Ważny jest tu współczynnik węglowodanowy w wielu produktach żywnościowych. Suplementacja to podstawa. Rzućcie okiem na preparat Doppelherz Aktiv - Na Poziom Cukru . Sprawdzałam i dla cukrzyków jest okej.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.