Kategorie produktów

Elmex dla Dzieci

Elmex dla Dzieci

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Elmex dla Dzieci

Elmex dla Dzieci to preparat dostępny w postaci pasty do zębów. Preparat rekomendowany jest dla dzieci od 0 do 6 roku życia.

Głównym celem stosowania niniejszej pasty jest wzmacnianie szkliwa dziecięcych zębów, które w najmłodszych latach dopiero się rozwija.

Elmex dla Dzieci to idealny preparat do codziennej pielęgnacji zębów mlecznych w celu ich ochrony przed próchnicą. Pasta ma przyjemny smak, dzięki czemu zachęca najmłodszych do higieny jamy ustnej. Dodatkowo łatwo rozprowadza się na ząbkach.

Skład

W składzie pasty do zębów Elmex dla Dzieci znajdują się następujące substancje:

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Hydroxyethylcellulose, Titanium Dioxide, Cocamidopropyl Betaine, Olaflur, Aroma, Limonene, Sodium Saccharin, Hydrochloric Acid.

Dawkowanie:

Wskazaniem do stosowania produktu Elmex dla Dzieci jest codzienna higiena jamy ustnej u najmłodszych.

Instrukcja użycia:

niewielką ilość pasty nałożyć na szczoteczkę.

Szczotkować zęby tak często jak to opisuje tabela:

raz dziennie do pojawienia się pierwszego zęba
dwa razy dziennie po 2 roku życia

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Erazm 2018-07-14 00:48

Zależy mi na tym, by chronić zęby przed ryzykiem próchnicy. Z wielu specyfików, mój wybór pada na Elmex dla Dzieci . Bardzo dobrze dba o zęby.

Marta 2017-11-02 22:51

Moja dentystka od zawsze poleca mi Elmex dla zdrowia ząbków moich dzieci. Kiedyś próbowałam zaczynać od żelików bez fluoru, ale stwierdziłam, że mija się to z celem. Lepsze i zdrowsze jest muśnięcie szczoteczki Elmexem niż jakiekolwiek inne rozwiązanie:)

Lilianna 2017-03-15 21:37

Elmex dla Dzieci to najatrakcyjniejszy środek do zębów. Nie tylko czyści ale też wzmacnia i zapobiega powstawaniu próchnicy!

Opinia użytkownika 2015-05-18 16:33

Skusiłam się, lecz Elmex dla Dzieci nie działa w cudowny sposób na zęby, żeby je wyleczyć. Gnam do stomatologa...

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.