Kategorie produktów

Email Diamant-B

Email Diamant-B

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Email Diamant-B

Email Diamant-B to produkt kosmetyczny dostępny w postaci pasty do zębóq. Pasta jest przeznaczona do codziennego stosowania jako element higieny jamy ustnej. Z drugiej strony jest także wykorzystywana przez osoby, które zmagają się z kamieniem nazębnnym.

Kamień nazębny powstaje pod wpływem mineralizacji osadu nazębnego. Zawarte w ślinie sole mineralne reagują z osadem, mineralizując go. Pasta Email Diamant-B zawiera w składzie fluor, monofluorofosforan sodowy 0,20% i węglan sodowy.

Substancje te nie tylko wspomagają usuwanie powstałego już kamienia nazębnego, ale także zmniejszaja ryzyko pojawiania się kolejnego. Składniki Email Diamant-B wspomagają także szkliwo, a dzięki zawartości miętowego ekstraktu, możliwe jest utrzymanie świeżości. 

Skład

Skład pasty Email Diamant-B według INCI: Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Sodium Bicarbonate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Sodium Monofluorophosphate, Cellulose Gum, Sodium Saccharin, Anthemis Nobilis, Extract, Limonene, Mathylparaben, Sodium Benzoate, CI 77891.

Dawkowanie:

Instrukcja użycia Email Diamant-B:

odpowiednią ilość pasty (około 1 cm pasek) nałożyć na szczoteczkę. Szczotkować energicznie zęby przez minimum 3 minuty. Używać 2 razy dziennie, najlepiej po posiłkach. Następnie kilkukrotnie przepłukać usta.

Produktu nie należy połykać. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania pasty Email Diamant-B jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik.

Chronić przed działaniem świała i wilgoci.

Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Kosmetyku nie stosować jeśli upłynął termin ważności. 

Produkt polecany dla osób dorosłych. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Iza 2018-08-14 11:35

Stosowałam tę pastę, bo poleciła mi ją znajoma. Zauważyłam poprawę jeśli chodzi o moje ząbki, ale musiałam tak czy tak stosować jeszcze dodatkowo płyn do płukania, bo sama pasta nie dawała aż takiej świeżości w ustach. Dlatego oceniam produkt na 4.

Huba Buba 2017-10-04 14:17

Stosowałam zarówno ten produkt, jak i pastę do wybielania zębów od tego samego producenta. Na zmianę. I przy takim dopiero stosowaniu zauważyłam efekt poprawy.

Marta 2017-08-01 14:58

Mam regularne problemy z powstawaniem kamienia nazębnego, a przy paradontozie to już w ogóle trudno zwalczyć bez bólu i skaleczenia. Ta pasta mnie nie usatysfakcjonowała.

Katarzyna 2017-06-28 14:06

Kamień nazębny to nic innego, jak płytka nazębna, tylko zmineralizowana a to się dzieje przez niedbanie o zęby. Może mieć on nawet ciemniejszą barwę za sprawą picia kawy czy palenia. Osad, który naturalnie powstaje na zębach, łatwo usunąć jednak gdy zrobi się z niego kamień, to już nie. W takich sprawach pomocą może być Email Diamant-B . Preparat pozwala zmniejszyć widoczność kamienia nazębnego.

Opinia użytkownika 2017-03-02 10:28

To, że trzeba dbać o codzienną higienę jamy ustnej, nie powinno być zaskoczeniem. Mycie zębów stanowi codzienny rytuał. Na rynku jest szeroki wybór past. Ja jednak wybieram Email Diamant-B . Ten preparat nie tylko dobrze czyści zęby, ale także pozwala utrzymać świeży oddech :)

Faustyna 2016-05-07 11:33

Kluczową część higieny stanowi odpowiednia higiena jamy ustnej. W codziennej higienie jamy ustnej wspiera mnie Email Diamant-B . Preparat warunkuje prawidłowy stan jamy ustnej.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.