Kategorie produktów

Meridol

Meridol

4.33 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Meridol

Pasta do zębów Meridol, dzięki unikalnemu połączeniu dwóch składników czynnych: aminofluorku i fluorku cynawego, trwale zatrzymuje aktywność bakterii w pozostałej po szczotkowaniu zębów płytce nazębnej.

Wysoce adhezyjne składniki czynne wstrzymują rozwój nowej płytki nazębnej oraz skutecznie zapobiegają zapaleniu dziąseł. Podwójny związek fluoru, przy codziennym stosowaniu, zapewnia efektywną ochronę przed próchnicą.

Skład

Skład pasty Meridol wg INCI:

Aqua, Sorbitol (*S)/Glycerin (*Y), Hydrated Silica, Silica Dimethyl Silylate, Hydroxyethylcellulose, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Sodium Gluconate
Limonene, PEG-3 Tallow Aminopropylamine, Olaflur, Stannous Fluoride, Sosium Saccharin, Potassium Hydroxide, Hydrochloric Acid, Cl 74160

Zawiera: olaflur (aminofluorek) i fluorek cyny (II), 1400 ppm F-.

Dawkowanie:

U dzieci poniżej 6 lat stosować ilość pasty wielkości ziarnka grochu pod kontrolą dorosłych, aby zminimalizować ryzyko połknięcia.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Meridol.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Dorota 2018-11-22 23:16

Aby uchronić swoje zęby przed powstaniem próchnicy, warto stosować Meridol . To produkt, którego składniki oddziałujące w korzystny sposób na kondycję zębów. A próchnica to choroba zakaźna tkanek twardych zęba. A dzięki temu środkowi nie trzeba się martwić o to, że się nie chroni zębów w odpowiedni sposób. Dbanie o zdrowe zęby to podstawa.

Sandra 2017-04-05 21:24

Daję tej paście 4 gwiazdki, bo nie do końca odpowiada mi jej smak. Ale moje zęby ciut lepiej znoszą połączenie zimnych potraw z gorącymi płynami dzięki Merdolowi :)

Ala 2017-04-03 15:21

świetna pasta!

Julia 2017-02-22 18:02

Bardzo to wszyscy chwalili, ale Meridol nie działa w cudowny sposób na zepsute zęby Konieczny jest dentysta.

Lucyna 2016-09-15 23:50

Kamień nazębny powstaje przez mineralizację płytki nazębnej a to jest efektem niedostatecznej higieny. Może przybierać on ciemniejszą barwę przez kawę i papierosy. Osadu na zębach łatwo się pozbyć ale gdy stanie się kamieniem to już nie. W takich sytuacjach pomocą może okazać się Meridol . Preparat pomaga dbać o zęby, chroni przy tym płytkę nazębną.

Gwalbert 2016-08-30 23:55

Zależy mi na tym, by chronić zęby przed ryzykiem próchnicy. Spośród nieograniczonej liczby preparatów, wybieram i polecam Meridol . Wspiera moje ząbki.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.