Kategorie produktów

Eroxilo

Eroxilo

4.0 Dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Eroxilo

Eroxilo to suplement diety w postaci tabletek powlekanych przeznaczony dla mężczyzn, który wpływa pozytywnie na potencję.

Tabletki Eroxilo stosuje się jako uzupełnienie codziennego odżywiania w składniki poprawiające wigor, potrzeby i sprawność seksualną.

Skład

Składniki produktu Eroxilo są następujące: 

w przeliczeniu na 1 tabletkę: 150 mg wyciągu z buzdyganka ziemnego (w tym 30 mg saponin), 100 mg wyciągu z żeń-szenia (w tym 2 mg ginsenozydów), 100 mg wyciągu z maki, 50 mg wyciągu z lubczyka, 200 mg L-argininy, 10 mg cynku, 55 μg selenu, 1,4 mg witaminy B6.

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie suplementu Eroxilo to 1 tabletka na dobę. Należy ją popić wodą. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania tabletek Eroxilo jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. 

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Robert 2017-05-04 22:49

Dla mnie rewelacja. Lepszy i szybszy w działaniu niż np.Stymen. Efekty już po kilku dniach. Jak za młodu, wystarczy że pomyślisz i już ... "konar płonie".

Opinia użytkownika 2016-01-07 12:47

Ja bym tak nie przechwalał, nie zauważyłem aż takiej rewelacji po braniu Eroxilo:/

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.