Kategorie produktów

Feminum Fit

Feminum Fit

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Feminum Fit

Feminum Fit to wyrób medyczny w postaci żelu dopochwowego. 

Produkt ze względu na swój skład odbudowuje florę bakteryjną pochwy, hamuje wzrost bakterii chorobotwórczych, odpowiedzialnych między innymi za infekcje i nieprzyjemny zapach, a także utrzymuje odpowiednie pH. Feminum Fit może być również stosowany w celu nawilżenia pochwy.

Skład

Składniki wyrobu medycznego Feminum Fit to:

glikogen roślinny (fitoglikogen), kwas mlekowy, mleczan sodu, glikol propylenowy, hydroksyetyloceluloza, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu:

Żel Feminum Fit można stosować w celu nawilżenia na zewnętrzne narządy płciowe poprzez naniesienie w te okolice cienkiej warstwy żelu. W przypadku stosowania dopochwowego skorzystać z aplikatora - napełnić go, włożyć do pochwy, a następnie nacisnać, aby żel znalazł się w kanale.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Feminum Fit jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Unikać kontaktu z oczami. Podczas aplikacji produktu na uszkodzoną błonę śluzową może pojawić się dyskomfort w postaci przejściowego uczucia pieczenia. 

Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Kama 2018-11-25 19:13

Rewelacyjny żel dopochwowy likwiduje wszystkie infekcje grzybicze i bakteryjne a także zapobiega polecam tylko dlaczego nie można go nigdzie kupić apteki twierdzą że nie mogą zamówić bo hurtownie nie mają firma twierdzi że nadal leżeli produkuje druga firma miraleks że rozprowadza Tylko ciekawe gdzie rozprowadza

Izabela 2018-06-10 15:33

Podczas ciąży doskwierało mi wrażenia suchości w miejscach kobiecych. Kupiłam wtedy Feminum Fit . Ten wyrób posłużył mi bardzo dobrze! Co może was ciekawić: suktki używania były odczuwalne od razu! Suchość zgasła!

Tolka 2017-08-21 11:06

Bardzo przyjemny żel nawilżający. Pomaga pozbyć się nieprzyjemnej suchości.

Opinia użytkownika 2017-06-20 13:12

Mam nieszczęście do częstych infekcji intymnych. Brałam bardzo dużo specyfików ale ten, który zadziałał to Feminum Fit . Jak dla mnie to produkt na szóstkę i Szczerze polecam na takie problemy!

Lilianna 2015-01-01 11:40

Feminum Fit to mój numer jeden w temacie intymnych dolegliwości. Do tego jego stosowanie nie powoduje żadnych dodatkowych ubocznych zmian. Z ręką na sercu rekomenduję:)

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.