Kategorie produktów

Herbata Mięta i Cytryna

Herbata Mięta i Cytryna
Najtańsza oferta

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Herbata Mięta i Cytryna

Jeśli Twoim problemem są zbędne kilogramy, idealnym produktem dla Ciebie jest sok z morwy białej, który skutecznie pomoże Ci wygrać walkę z tkanką tłuszczową. W okresie zimowym wielu z nas cierpi na brak energii. Sposobem na zimowe zmęczenie jest napój energetyczny z dodatkiem guarany mielonej. Warto również zwrócić uwagę na miód wielokwiatowy, który wykorzystywany jest w leczeniu  górnych dróg oddechowych.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ludwina 2018-07-18 14:45

Nie jestem kawoszem, ale herbatę mogłabym pić litrami. Lubię kosztować smaki z różych stron świata. Kiedyś kupiłam Herbata Mięta i Cytryna i powiem wam, tak znakomitej herbaty jeszcze nie piłam. Dodatkowo napar wywiera korzystny wpływ na organizm.

Majka 2017-04-25 10:33

Całkiem smaczna, nie powiem...

P. 2017-04-19 13:24

Herbata smaczna, a co najważniejsze nie jest bezwartościowym pyłem zamkniętym w torebkach!

Stanisława 2017-02-23 17:47

Jestem fanką herbat. Herbatę pijam codziennie i cenię to, gdy poza wyjątkowym smakiem i aromatem może pochwalić się ona także oddziaływaniem na organizm i sylwetkę. Pijam ze smakiem Herbata Mięta i Cytryna . Smakuje mi wyjątkowo, pięknie pachnie.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.