Kategorie produktów

Humavit Sterole

4.25 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Humavit Sterole

Humavit Sterole to suplement diety, dostępny w postaci proszku. Preparat zawiera roślinne sterole, które działają regulująco na stężenie „dobrego” (HDL) i „złego” (LDL) cholesterolu w organizmie. Wspomaga także funkcjonowanie układu krwionośnego oraz serca, uszczelniając ściany naczyń krwionośnych. 

Skład

Komponenty środka Humavit Sterole to: sproszkowana 90% mieszanina wolnych steroli roślinnych (beta-sitosterol; kampesterol; brassikasterol; stigmasterol) oraz maltodekstryna.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Humavit Sterole powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Zalecana porcja preparatu do spożycia to 1-2 łyżeczki proszku. Proszek należy zalać 10-15 ml gorącej wody lub mleka, zamieszać, dopełnić płynem do 1/4 szklanki, a nastepnie wypić lub dodać do jedzenia.

Preparat należy stosować doustnie. Można dodawać do przetworów mlecznych, zup, majonezu, sosów sałatkowych, oraz produktów beztłuszczowych. 

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Humavit Sterole.

Suplement Humavit Sterole należy przechowywać w miejscu niedostępnym, a także niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Jędrzej 2020-04-23 08:31

jak dotąd kuruję się na własną rekę. z moim krążeniem powinno być lepiej.

Urlyk 2020-01-26 10:09

zdrowe serducho to mocny organizm. Warto inwestować w zdrowie.

Adela 2017-11-23 23:26

Jestem zadowolona z tego suplementu. Stosuję Humavit Sterole regularnie już od zeszłej Wielkanocy,

Nadzieja 2016-11-06 23:39

Układ krążenia pełni jedną z ważniejszych ról. Wpływa na przepływ krwi w komórkach. Aby trochę temu pomóc warto przyjmować Humavit Sterole . Ten produkt poprawia krążenie. Zadowala mnie jego działanie:)

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.