Kategorie produktów

Isla-Cassis

Isla-Cassis

4.2 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Isla-Cassis

Pstylki do ssania Isla-Cassis to wyrób medyczny, który łagodzi ból gardła, kaszel i chrypkę. Substancje, które zawarte są w preparacie Isla-Cassis działają na podrażnione gardło jak balsam. Kojące działanie pastylek Isla-Cassis wspomaga przywrócenie równowagi podrażnionej błonie śluzowej gardła i jamy ustnej.

Skład

Składniki produktu Isla-Cassis to:

- substancją aktywną produktu jest: wodny wyciąg z porostu islandzkiego 

- pozostałe komponenty tego produktu to: kwas askorbinowy (witamina C), sorbitol, guma arabska, maltitol, kwas cytrynowy bezwodny, acesulfam K, ekstrakt z czarnej porzeczki, aromat z czarnej porzeczki, parafina ciekła, woda oczyszczona.

Preparat nie zawiera cukru (sacharozy).

 

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego Isla-Cassis powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Zalecana porcja produktu do przyjęcia to: 1-2 pastylki, ssać kilka razy dziennie wg zapotrzebowania.

Wyroby medyczne muszą być przyjmowane pod kontrolą lekarza.

Przeciwwskazania

Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik wyrobu Isla-Cassis.

Wyrób medyczny Isla-Cassis należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed światłem. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji produktu. 

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Hieronim 2018-09-29 10:19

Od jakiegoś czasu drażnią mnie potworne bóle w buzi... To już jest nie do przetrawienia!!! Postanowiłem nie czekać i udałem się do apteki. Tam zakupiłem Isla-Cassis . Gdzieś czytałem, że ten preparat może być stosowany przy moich objawach. Z problemami typu zapalenie jamy ustnej nie ma, że boli i przejdzie!

Paola 2017-04-13 10:58

Skusiła mnie reklama tych tabletek. Nie żałuję zakupu :)

Olo 2017-04-12 12:32

Pomocny środek w kaszlu. Nieznany, a warty polecenia dalej.

Luba 2017-02-22 10:43

Isla-Cassis to środek, dedykowany do stosowania w zapaleniu jamy ustnej. Choroba ta może się objawiać poprzez powiększone węzły chłonne i bolesne nadżerki. Bywa tak, że występują także afty. To problem, który należy zwalczać.

Opinia użytkownika 2016-10-01 00:58

Nie lubię kaszlu. Moim wybawieniem jest Isla-Cassis - dla mnie super!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.