Kategorie produktów

Kinon – Witamina K2

Kinon – Witamina K2

4.25 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Kinon – Witamina K2

Kinon – Witamina K2 to suplement diety w postaci tabletek, do stosowania w celu uzupełnienia codziennej diety w witaminę K2.

Suplement diety Kinon – Witamina K2, zawiera w swoim składzie witaminę K2, która przyczynia się do utrzymania mocnych i zdrowych kości. Witamina K zawarta w tym suplemencie pochodzi z japońskiej sfermentowanej soi. 

Witamina K2 bierze udział m.in. w procesie karboksylacji enzymatycznej białek w tkankach oraz krzepnięcia krwi. Wpływa ona pozytywnie na regulowanie rozpadu i syntezy tkanki kostnej oraz na dystrybucję jonów wapnia. 

Witamina K2 chroni kości przed utratą gęstości oraz objawami osteoporozy. Przyczynia się również do ochrony układu sercowo-naczyniowego przed chorobami.

Produkt Kinon – Witamina K2 jest polecany do stosowania profilaktycznie w celu zapobiegania chorób sercowo-naczyniowych oraz u kobiet w czasie menopauzy.

Skład

Składniki suplementu Kinon – Witamina K2 są następujące:

 emulgator - celuloza mikrokrystaliczna, substancja wiążąca - fosforan wapnia, Kinon (menachion-7/witamina K2 otrzymywana z soi przez fermentację), stabilizator - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancje przeciwzbrylające - roślinny steartnian magnezu, talk i dwutlenek krzemu.

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie preparatu Kinon – Witamina K2 to 1 tabletka dziennie.

Stosować podczas posiłków. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania produktu Kinon – Witamina K2 jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Przed przyjęciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu. Suplement Kinon – Witamina K2 przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Bernardyn 2020-07-13 21:56

od kilku tygodni kuruję się takimi sposobami. Z moim serecm powinno być lepiej.

Wodzisław 2018-10-09 21:41

Kości w pełni sprawności to najważniejsza sprawa! Kinon – Witamina K2 wspomaga potrzymanie stanu stawów i kości! Rekomenduję głównie osobom takim jak ja! niby wiek wskazuje, że powinienem siedzieć w domu, a ja co rano na siłowni!

Misika 2018-02-17 17:36

Kinon – Witamina K2 bardzo fajnie wspomaga kości i stawy.

Jagoda 2017-04-02 13:14

Menopauza to ciężki czas w życiu każdej kobiety , ale to też trudne chwile dla najbliższej rodziny! Wiem, bo jestem córką! Dobrze, że są takie produkty jak Kinon – Witamina K2 ! Ten wyrób pomaga w łagodzeniu nieprzyjemnych objawów menopauzy!

Looks 2017-03-05 11:28

Od kilku dni stosuje Kinon – Witamina K2 i muszę powiedzieć, że niestety to za dobrze na mnie nie działa. Niestety nie polecam!

Jan54 2016-09-02 14:12

Popieram pozytywne opinie o tym produkcie. Żałuję, że dopiero niedawno dowiedziałem się jak wielkie znaczenie ma prawidłowa suplementacja witaminą K2. Tabletki kinon są dla mnie idealnym uzupełnieniem do przyjmowanej już od lat D3.

Olfa 2015-12-13 11:27

Kinon – Witamina K2 to po prostu zdrowe kości. Zastosowanie tego wiążę się z poprawą w ciągu 1-2 tygodnii. Ceiszę się, że tak to dobrze działa.

Miko 2015-09-01 10:27

Kinon w superowy sposób pomógł mi i teraz czuje sie pewniej. Dodał mi bardzo dużo stabilnosci i poprzez to czuje sie rewelacyjnie!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.