Kategorie produktów

Krem Ochronny Z Witaminą A

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Krem Ochronny Z Witaminą A

Krem ochronny z witaminą A przeznaczony jest do pielęgnacji suchej skóry oraz skóry problematycznej.

Krem ochronny z witaminą A może być stosowany do skóry suchej na skutek działania czynników zewnętrznych, takich jak: wiatr, mróz i suche powietrze.

Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę. Zawiera składniki, które oddziałują korzystnie na skórę, mają właściwości nawilżające i łagodzące.

Produkt wzbogacony jest o witaminę A. Jest to witamina- antyoksydant, który chroni przed stresem oksydacyjnym i wolnymi rodnikami, dzięki czemu może spowalniać proces starzenia się skóry. 

Skład

W składzie Kremu ochronnego z witaminą A znajdują się następujące substancje: Petrolatum, Aqua, Cholesterol, Cetyl Alcohol, Citric Oil, Retinol, Citric Acid.

20 g kremu zawiera 16000 j.m. witaminy A i substancje pomocnicze.

Dawkowanie:

Krem ochronny z witaminą A przeznaczony jest do stosowania miejscowego. Stosować tylko zewnętrznie na oczyszczoną skórę.

Stosować w zależności od indywidualnych potrzeb. 

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Krem ochronny z witaminą A. Kosmetyk należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po użyciu umyć ręce. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu należy przemyć je wodą. 

Produkt można stosować u dzieci. 

Nie stosować po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sylwia 2018-04-20 14:59

Krem ochronny bardzo dobrze nawilża, dzięki czemu skóra jest zadbana, gładka i nie występują na niej podrażnienia. Witamina A to dodatkowy atut tego produktu.

Opinia użytkownika 2016-04-15 14:59

bardzo skutecznny i niedrogi krem

Majka 2015-09-14 23:40

Idealny krem dla osób z szorstki rękoma i stopami. Wcieram go przed snem i idę spać. Moje dłonie dawno nie były tak gładkie i delikatne. Krem szybko się wchłania i jest bezwonny więc nie ma z nim żadnych problemów.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.