Kategorie produktów

Podologic Med+ Kremowy opatrunek

Podologic Med+ Kremowy opatrunek

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Podologic Med+ Kremowy opatrunek

Podologic Med+ Kremowy opatrunek na zrogowacenia niweluje je i zapobiega nadmiernemu odtwarzaniu się warstwy rogowej naskórka stóp.

Produkt ma działanie zmiękczające i zapobiegające nadmiernemu odtwarzaniu się warstwy rogowej naskórka. Podologic Med+ Kremowy opatrunek skutecznie i szybko regeneruje skórę, wzmacnia i uelastycznia, chroni przed nadmierną suchością i uszkodzeniami.

Skład

Składniki aktywne produktu Podologic Med+ Kremowy opatrunek to:

urea, propolis, beta-glukan, witamina F, lanolina hypoalergiczna, emolienty roślinne.

Dawkowanie:

Krem neleży nanieść na uprzednio oczyszczone i wysuszone stopy ze szczególnym uwzględnieniem miejsc nadmiernego zrogowacenia. Pozostawić krem do wchłonięcia.

Rozpoczynając kurację produktem Podologic Med+ Kremowy opatrunek należy stosować go codziennie przez 7 dni, a następnie 2-3 razy w tygodniu. Preparat polecany również do pielęgnacji skóry diabetyków.

Przeciwwskazania

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2017-07-14 13:28

Aby zapobiec rogowaceniu stóp konieczna była dla mnie sumienność. Bez codziennej pielęgnacji nie uzyskacie efektu wow. Moja tajna broń to Podologic Med+ Kremowy opatrunek :) Mając taki preparat to nawet przyjemność....

Opinia użytkownika 2017-07-07 12:57

Bardzo fajny

Bogdan 2017-05-12 10:07

świetny pordukt bb dobrze sobie radzi ze zrogowaceniami

Wojtek 2017-05-11 16:02

Działanie na +!

Opinia użytkownika 2016-07-26 22:16

Diabetycy powinni dbać o to, by poziom cukru był na umiarkowanym poziomie. Jednakże bywa, że jest to trudne wyzwanie bo nie da się kontrolować wszystkiego. Na szczęście jednak jest Podologic Med+ Kremowy opatrunek . Specyfik ten jest przeznaczony dla diabetyków. Jego składniki wspomagają prawidłowe zdrowie i stan organizmu.

Opinia użytkownika 2016-07-19 13:38

Pielęgnacja stóp jest istotna, zwłaszcza w okresie zimowym. Pięty są skłonne do pękania a to powoduje bolesność i pieczenie. Podologic Med+ Kremowy opatrunek kupiłam tydzień temu. Stosuję codziennie i myślę, że preparat jest w porządku.

Opinia użytkownika 2016-04-02 19:01

Kobiety koniecznie powinny pielęgnować stopy i pięty! To jest bardzo nieprzyjemny widok , kiedy na basenie widać dziewczyny z suchymi stopami. Ja stosuję Podologic Med+ Kremowy opatrunek i bardzo polecam!

Opinia użytkownika 2015-09-13 20:44

Pomaga na zagrzybiebienie stóp.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.