Kategorie produktów

Krople odchudzające

Krople odchudzające

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Krople odchudzające

Krople odchudzająe to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego, który wspomagają redukcję masy ciała oraz prawidłowe działanie przewodu pokarmowego.

Krople odchudzająe są kompozycją naturalnych olejków, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie ukladu pokarmowego, przyspieszają procesy trawienne, zmniejszają łaknienie oraz działają uspokajająco. 

Skład

Skłądniki produktu Krople odchudzające to:

alkohol etylowy (96%) - 65%, olejek z mięty pieprzowej - 10%, olejek z kopru włoskiego - 10%, olejek z melisy - 10%, olejek z kminku - 5%.

Dawkowanie:

Zalecana porcja preparatu to 1 litr wody dziennie z rozpuszczonymi 3-5 kroplami produktu. Stosować jako częściowy zamiennik płynów w całodziennej diecie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Krople odchudzające.

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w suchym i zaciemnionym miejscu. Produkt Krople odchudzające należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Rachela 2020-04-14 22:33

Ciężka sytuacja. od prawie kilkunastu dni nie czuję się odprężona. To skutek nerwów w najbliższym otoczeniu. koniec. Mam dosyć. Najwyższy czas na wsparcie lekami.

Zygfryd 2020-03-06 13:32

dobry wybór na świąteczne obżarstwo

Marcin 2018-08-13 08:52

Warto kupić

Opinia użytkownika 2018-03-02 09:28

No to się rozpoczyna... sezon jesienny! :)) Wszytsko fajnie ale w tym czasie dużo jem ,a na siłownie mi się nie chce iść... Szukam pomocy! Trzeba jakoś przeleżeć ten d łużący się czas.... Uważacie, że Krople odchudzające mi pomogą? Dajcie znać! A jak wy sobie radzicie?

Sandra 2017-06-19 14:26

Fajna sprawa z tymi kroplami, działają swietnie a przy tym są zdrowe

Samuel 2017-01-16 23:05

Krople odchudzające skutecznie poradzą sobie z zaburzonym trawieniem...?

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.