Kategorie produktów

L-Teanina kapsułki

L-Teanina kapsułki

4.0 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu L-Teanina kapsułki

L-Teanina to suplement diety dostępny w postaci kapsułek.

Produkt ten jest polecany do stosowania w stanach napięcia nerwowego oraz w stanach zaburzeń na podłożu psychicznym, czego bezpośrednią przyczyną może być nadmiar stresu. 

W składzie preparatu L-Teanina kapsułki znajduje się l-teanina w wolnej postaci. L-teanina ma działanie uspokajające oraz relaksujące. Jej działanie polega na pobudzaniu emitowania fal mózgowych alfa. Dzięki temu wspomaga ona przywrócenie dobrego samopoczucia oraz równowagi emocjonalnej. 

Ten aminokwas jest także wykorzystywany w celu zwiększenia i poprawienia czujności i koncentracji. 

Skład

Składniki produktu L-Teanina kapsułki to: L-teanina. Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksypropylometyloceluloza), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, roślinny stearynian magnezu.

Zalecane spożycie:

Kapsułki L-Teanina kapsułki należy przyjmować doustnie, popijając odpowiednią ilością wody. 

Zalecane spożycie suplementu diety L-Teanina kapsułki to 1 kapsułka 2 razy dziennie.

Najlepiej przyjmować w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza.

Zawartość składników w 1 kapsułce: 

Składniki Zawartość
L-Teanina 150 mg

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji suplementu diety. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu L-Teanina kapsułki jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Kobiety w ciąży i w okresie karmienia powinny skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem suplementu. Produkt L-Teanina kapsułki nie jest przeznaczony dla dzieci. 

Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu produktu.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że podstawą utrzymania zdrowia jest dieta i odpowiednia aktywność fizyczna. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Michalina 2018-08-20 12:57

To chyba jakaś nowośc, bo nie widziałam wcześniej tego produktu. Mój problem jest dość złożony, bo cierpię na nerwicę natręctw, więc muszę się leczyć czymś mocniejszym. Nie wiem, czy ten suplement by mi pomógł, a chciałabym odstawić swoje silne leki.

Żaklina 2017-11-20 15:09

Źle reaguję na stres. Kończy się to tak, że źle śpię i mało jem. Bliska znajoma poleciła L-Teanina . Wybrałam się do apteki i wzięłam ten preparat... Jestem zainteresowana, czy będzie skuteczny..

Sandra 2017-07-31 16:55

fajny srodek uspokajajacy bardzo sobie cenie jego dzialanie.

Matylda 2017-06-26 17:08

L-Teanina jest...sama nie wiem Chyba mój problem jest bardziej skomplikowany. L-Teanina niekoniecznie dla osób, które mają naprawdę duży porblem ze snem.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.