Kategorie produktów

Lioven

Lioven

4.2 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Lioven

Lioven to kosmetyk dostępny w postaci żelu. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które chcą zminimalizować uczucie zmęczonych nóg, którym towarzyszy też uczucie ciężkości a nawet niewydolność żylna.

Dolegliwości te mogą być spowodowane długotrwałym przebywaniem w pozycji siedzącej, np. podczas pracy przy biurku lub w przypadku braku jakiejkolwiek aktywności fizycznej.

W składzie żelu znajdują się składniki pochodzenia roślinnego. Heparyna stosowana jest w terapii przeciwzakrzepowej i przy niewydolności żylnej.

Składniki produktu Lioven wykazują działanie łagodzące i odprężające, pozostawiają skórę gładką i jędrną. Zawarty w produkcie mentol ma działanie chłodzące. Arnika wspomaga redukcję obrzęków i łagodzi dolegliwości bólowe. 

Żel dobrze się wchłania, nie pozostawiając śladów na odzieży. 

Skład

Skład żelu Lioven wg INCI: 

substancja czynna: heparyna, wyciąg z oczaru, wyciąg z kasztanowca, wyciąg z arniki, mentol oraz substancje pomocnicze.

Dawkowanie:

Instrukcja użycia kosmetyku Lioven:

niewielką ilość żelu nałożyć na skórę nóg, szczególnie łydek. Wmasować aż do całkowitego wchłonięcia preparatu. Stosować w zależności od indywidualnych potrzeb, kilka razy dziennie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu.

 Lioven należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu należy niezwłocznie przemyć je wodą. Preparat nie może być aplikowany na podrażnioną skórę i błony śluzowe.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-02-04 10:12

Zastanawiam się czy TO złagodzi uczucie zmęczenia nóg.

Leokadia 2018-08-25 10:14

Fakty są niekorzystne..... Zero aktywności fizycznej. Wciąż jestem w pracy, nawet po pracy. Nie mam czasu nawet wyjść pobiegać. A żylaki atakują! masakara! Zaczęłam stosować Lioven ! Oby ten preparat okazał się skuteczny!

Lidia 2018-08-04 17:39

Lioven i po bólu nóg. Naprawdę jestem mu wdzięczna...

Patrycja 2016-04-21 15:34

Po zastosowaniu czuje się dużą ulgę, nogi są nawilżone i wydają się lekkie. Natomiast nie zauważyłam aby moje pajaczki chociaż w niewielkim stopniu zmniejszyły się.

Opinia użytkownika 2016-04-01 15:19

Przynosi ulgę.Stosowany na żylaki.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.