Kategorie produktów

Lizak Lizuś Gardło

Lizak Lizuś Gardło

4.0 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Lizak Lizuś Gardło

Suplement diety, jakim jest Lizak Lizuś Gardło jest produktem przeznaczonym dla dzieci, w celu ochrony i ukojenia podrażnionego gardła. 

Skład

Składniki produktu Lizak Lizuś Gardło są następujące: cukier, syrop glukozowy, miód pszczeli, wyciąg z prawoślazu, wyciąg z cytrynowy, sok z malin w proszku, sok cytrynowy, aromat malinowy, olejek szałwiowy, olejek cytrynowy.

Substancjami aktywnymi w suplemencie Lizak Lizuś Gardło są: miód pszczeli, wyciąg z prawoślazu oraz olejek szałwiowy.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Lizak Lizuś Gardło powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na opakowaniu Lizak Lizuś Gardło.

Zalecana porcja do spożycia to: 

- dzieci powyżej 3. roku życia: 2 lizaki dziennie;

- dzieci powyżej 7 lat oraz dorośli: 4 lizaki dziennie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Lizak Lizuś Gardło.

Suplement Lizak Lizuś Gardło należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Chronić przed wilgocią. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu.

Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Natalia 2018-12-28 22:16

Z chorym gardłem nie mogę pracować. Bardzo często tracę głos... Mam w torebce Lizak Lizuś Gardło . W takich momentach ten specyfik daje radę.

Renata 2017-04-13 10:51

A ja takie rzeczy omijam szerokim łukiem, w trakcie infekcji pierwsze co trzeba zrobić to odstawić wszelkie słodycze, a nie dodatkowo kupować dzieciakom lizaczki!

Paulina 2017-04-12 21:07

Moje dzieci uwielbiają te lizaki na gardło i zawsze wołają o nie jak jesteśmy w aptece.

Opinia użytkownika 2016-09-15 15:48

W moim zawodzie sprawne gardło to cenny narząd i z tego powodu muszę je odpowiednio wspierać i chronić. Na szczęście z pomocą przychodzi mi Lizak Lizuś Gardło . Składniki specyfiku mają działanie ochronne a co więcej wpływają na prawidłową kondycję gardła i strun głosowych.

Izabela 2015-06-28 13:12

Jesienią niemal zawsze doskwiera mi kłopot z gardłem. Jest przesuszone i kłuje... Lizak Lizuś Gardło działa na moje kłopoty. Natychmiastowo i na długo eliminują ból!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.