Kategorie produktów

Herbatka szałwiowa

4.86 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Herbatka szałwiowa

Herbatka szałwiowa to suplement diety do przygotowania naparu. Liść szałwii zawiera olejek eteryczny, gorzki lakton karbazol, znaczne ilości garbników, saponiny, triterpeny i flawonoidy. Napar z liści szałwii wspomaga procesy trawienia oraz poprawia funkcje żołądka. 

Skład

Składniki preparatu Herbatka szałwiowa to: liście i ulistnione szczyty pędów szałwii lekarskiej (Salvia officinalis). 

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Herbatka szałwiowa powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu Herbatka szałwiowa. Zaleca się pić świeżo przygotowany napar 2 razy dziennie po posiłkach (po śniadaniu i kolacji ). 

Sposób przygotowania: 1 torebka herbatki ( 1,5g ) umieścić w szklance, zalać 125 ml wrzącej wody (co odpowiada około ½ szklanki), przykryć i odstawić na 15 min.

Przeciwwskazania

Przed użyciem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Herbatka szałwiowa.

Produkt Herbatka szałwiowa należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Józefina 2020-09-05 19:44

stosuję wyłącznie godne zaufania tabletki i syropy na problemy trawienne. nastepnym razem też się tego będę trzymać

Irwin 2017-09-18 09:58

Nie wiem co się dzieje co miesiąc boli mnie gardło. Postanowiłem, że wypróbuję Herbatkę szałwiową... Oby zadziałała!

Marta 2017-04-12 10:52

Niezastąpiona na ból gardła w ciąży, gdy mało co można brać w czasie infekcji!

Weronika 2017-04-12 08:54

Pyszna herbatka i dobrze działa na organizm.

Opinia użytkownika 2017-01-25 23:16

Tak mnie boli gardło, że ledwo mówię. Jaka szkoda, że leki i suple na gardło nie dają efektów turbo expresowo. Herbatka szałwiowa jest niezła ale 4 gwiazdki, bo też trzeba czekać.

Ulka 2016-03-03 12:25

dobra herbatka.polecam

Ryszarda 2015-01-30 23:04

Preparaty roślinne są tym cenniejsze, gdyż są bliskie naturze. Często są bogate w naturalne składniki. Jednym z takich specyfików jest Herbatka szałwiowa . Produkty naturalne są zdrowe i mają szereg korzystnych właściwości na cały organizm.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.