Kategorie produktów

Cukierki prawoślazowo - tymiankowe z miodem i witaminą C

Cukierki prawoślazowo - tymiankowe z miodem i witaminą C

4.71 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Cukierki prawoślazowo - tymiankowe z miodem i witaminą C

Cukierki prawoślazowo - tymiankowe z miodem i witaminą C to środek spoż. wzbogacony. Ssanie cukierków sprawia iż błony śluzowe gardła i jamy ustnej zostają równomiernie pokryte co powoduje izolowanie od czynników drażniących oraz nawilża górne drogi oddechowe. Składniki zawarte w cukierkach ułatwiają odkrztuszanie. Ponadto cukierki wzmacniają organizm, utrudniają przenikanie wirusów oraz łagodza objawy przeziębienia i grypy.

Skład

Składniki Cukierków prawoślazowo - tymiankowe z miodem i witaminą C to: cukier, syrop skrobiowy, miód pszczeli, kwas cytrynowy, karmel spożywczy, kwas L-askorbinowy, wyciąg z korzenia prawoślazu, wyciąg z ziela tymianku, olejek eukaliptusowy, olejek tymiankowy.

Może zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych, ziaren sezamu i mleka. 1 cukierek zawiera 20 mg witaminy C.

Dawkowanie:

Przymowanie Cukierków prawoślazowo - tymiankowe z miodem i witaminą C powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na opakowaniu. Zalecana porcja do spożycia to do 3 cukierków dziennie.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik Cukierków prawoślazowo - tymiankowe z miodem i witaminą C.

Cukierki prawoślazowo - tymiankowe z miodem i witaminą C należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-05-09 13:15

Kupuję ten środek na bolące gardło. natychmiastowa ulga jest nie do opisania.

Eliasz 2018-07-30 13:12

Cukierki prawoślazowo - tymiankowe z miodem i witaminą C są ok

Barbara 2017-04-19 11:02

Lubię ssać sobie te cukierki za każdym razem jak drapie mnie w gardle. To dla mnie alternatywa dla słodyczy, których się wystrzegam.

Janka 2017-04-13 13:20

Pyszne są i sprawdzają się podczas okresów jesienno zimowych!

Boguwola 2017-01-05 13:59

Zaczął się kolejny rok szkolny! A ja... pracuję jako nauczycielka. Początek roku to katastrofa jesli chodzi o moje struny głosowe. Cukierki prawoślazowo - tymiankowe z miodem i witaminą C są moim ratunkiem! Gardło szybko wraca do siebie!

Opinia użytkownika 2016-09-25 11:08

W pracy prowadzę ważne spotkania tak więc potrzebuję sprawnego gardła dlatego nie chcę mieć chrypki. Użytkuję Cukierki prawoślazowo - tymiankowe z miodem i witaminą C jak tylko czuję że coś mnie zaczyna brać. Środek pozwala zapomnieć o różnych dolegliwościach.

Mirosława 2016-01-30 16:52

Cukierki prawoślazowo - tymiankowe z miodem i witaminą C to o dziwo rzeczywiście skuteczny środek. nie dość, że doraźnie łagodzą ból i dobrze smakują.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.