Kategorie produktów

Cukierki szałwiowe z miodem i witaminą C

Cukierki szałwiowe z miodem i witaminą C

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Cukierki szałwiowe z miodem i witaminą C

Cukierki szałwiowe z miodem i witaminą C to środek spożywczy wzbogacony na gardło i krtań. Cukierki działają odświeżająco na śluzówkę jamy ustnej, górnych dróg oddechowych i gardła. 5 sztuk cukierków pokrywa normę zalecanego dziennego spożycia na witaminę C.

Skład

Komponenty środka spożywczego wzbogaconego Cukierki szałwiowe z miodem i witaminą C to: cukier, syrop glukozowy, miód, ekstrakt szałwiowy, witamina C, regulator kwasowości - kwas winowy, syrop karmelowy, olejek szałwiowy, mentol.

Dawkowanie:

Dawkowanie Cukierków szałwiowych z miodem i witaminą C powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce Cukierków szałwiowych z miodem i witaminą C. Cukierki należy wolno ssać, aby uwalniające się z szałwii substancje jak najdłużej korzystnie oddziaływały na błonę śluzową jamy ustnej i gardła.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu.

Cukierki szałwiowe z miodem i witaminą C należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Kwiryn 2020-08-16 15:54

Biorę ten środek na szczypiące gardło. natychmiastowa poprawa jest murowana.

Danuta 2017-12-31 20:28

W pracy często wypowiadam się na różne tematy tak więc potrzebuję sprawnego gardła dlatego nie mogę pozwolić sobie na chrypę. Stosuję Cukierki szałwiowe z miodem i witaminą C gdy tylko odczuwam że coś mnie zaczyna brać. Środek powoduje, że dolegliwości gardła są znacznie mniejsze.

Ewa 2017-04-19 10:58

Fajna sprawa na drapanie w gardle, jak nie ma możliwości zaparzyć sobie ziółek.

jadzia 2017-04-13 13:42

Pyszne są! Niestety mam wrażenie, że aż za bardzo, bo uzależniają... a chyba nie powinny?

Opinia użytkownika 2015-11-13 20:15

W pracy nauczyciela muszę dbać o to, by moje gardło było sprawne. Bywają takie okoliczności, kiedy gardło odmawia posłuszeństwa. A wtedy... szkoda gadać. Staram się, by takich sytuacji nie było dlatego stosuję Cukierki szałwiowe z miodem i witaminą C . Składniki produktu redukują dolegliwości gardła i strun głosowych. Dzięki niemu można mówić do woli.

Opinia użytkownika 2015-08-16 10:03

Cukierki szałwiowe z miodem i witaminą C to mój ulubiony środek na chrypę. nie dość, że doraźnie łagodzą ból ale i wyraźnie przyspieszają leczenie.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.