Kategorie produktów

Sula Euka-Menthol

Sula Euka-Menthol

4.83 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Sula Euka-Menthol

Sula Euka-Menthol to suplement diety w postaci cukierków eukaliptusowo-miętowych bez cukru. Cukierki słodzone są sorbitolem. Sula Euka-Menthol mają działanie odświeżające i wspomagające gardło.

Skład

Składniki Sula Euka-Menthol są następujące: sorbitol, zagęszczacz - guma arabska, witamina C, barwnik naturalny (szpinak, kurkuma, pokrzywa), mentol, olejek eukaliptusowy, naturalny aromat miętowy.

Zalecane spożycie:

Przyjmowanie Sula Euka-Menthol powinno odbywać się zgodnie z informacjami dostępnymi na opakowaniu produktu

Przeciwwskazania

Przed użyciem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Sula Euka-Menthol.

Sula Euka-Menthol należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zenobia 2017-05-04 11:12

Sula Euka-Menthol działa dobrze na powtarzające się infekcje gardła. Od czasu gdy stosuję ten preparat, moje gardło nie cierpi!

Iga 2017-04-25 10:41

Jak dla mnie super! Koją pięknie bolące gardło i do tego mają (o dziwo!) naturalny skład :)

Lucja 2017-04-19 13:12

Pyszne są. Co do komentarza niżej- one wspomagają gardło, a nie leczą! Jak je biorę to nie mam infekcji, a kiedyś miałam co miesiąc.

Matylda 2017-03-06 14:48

W moim zawodzie sprawne gardło to cenny narząd i z tego powodu ochrona przez zainfekowaniem to podstawa. Na szczęście z pomocą przychodzi mi Sula Euka-Menthol . Składniki specyfiku wykazują właściwości ochronne i co więcej wspierają prawidłową pracę gardła i strun głosowych.

Opinia użytkownika 2015-12-03 21:40

Jak na chrypkę - to tylko Sula Euka-Menthol . To naprawdę dobry wybór.

Opinia użytkownika 2015-09-25 11:20

Zykłe cukierki na gardło. Nie wiem co robią tutaj Euka-Menthol, moze po prostu są takie dobre. Pomagają na pewno odświeżyć oddech, ale gardło z pewnością nie pomgoą.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.