Kategorie produktów

Longavit Plus

Longavit Plus

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Longavit Plus

Kapsułki Longavit Plus to suplement diety, który dzięki zawartości ekstraktu ze skórek czerwonych winogron działa antyoksydacyjnie. Wspomaga to ochronę organizmu przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Longavit Plus wspomaga również prawidłową pracę serca oraz produkcję czerwonych krwinek dzięki witaminom B1 oraz B6.

Skład

Składniki kapsułek Longavit Plus są następujące: 

standaryzowany ekstrakt ze skórek czerwonych winogron (Vitis vinifera); kapsułka: żelatyna, woda, barwniki - E 171, E 172; witamina B6; witamina B1; maltodekstryna; substancja przeciwzbrylająca: E 470b.

4 kapsułki (zalecana dzienna porcja) zawierają:  
- standaryzowany ekstrakt ze skórek czerwonych winogron: 1560 mg (w tym resweratrol: 7,8 mg),
- witamina B6: 1,1 mg (100% RDA),
- witamina B1: 1,4 mg (100% RDA).
*RDA - Zalecane Dzienne Spożycie

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Longavit Plus powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Zalecana porcja suplementu do spożycia to 2 kapsułki 2x dziennie. Stosować doustnie, popijając płynem.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Longavit Plus.

Suplement Longavit Plus należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2021-01-29 08:03

jak dotąd leczę się tym lekarstwem. z moimi dolegliwościami chyba ok.

Bertold 2020-10-02 09:09

Czytałem i to wielki boom na te przeciwutleniacze obecnie jest. ale czy to zasadniczo ma wpływ na zdrowie?

Mila 2017-05-26 11:05

Bardzo dobry antyoksydant, świetnie po nim funkcjonuję.

Anna 2017-05-12 11:50

Cieszę się, że ten suplement jest już dostępny w Polsce, długi czas zamawiałam sobie przez znajomych z UK. Stosuję regularnie, bo koleżanka farmaceutka opowiadała o nim w samych superlatywach.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.