Kategorie produktów

Megabol Biosterol

Megabol Biosterol

3.67 Dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Megabol Biosterol

Megabol Biosterol to najnowszej generacji suplement zawierający saponiny steroidowe. Megabol Biosterol posiada wysoki potencjał anaboliczny. Użycie Megabol Biosterolu zgodnie z opisem umożliwia zwiększenie produkcji testosteronu w organizmie nawet o 4 mg w ciągu doby. W przeciwieństwie do większości preparatów zwiększających poziom testosteronu, które bazują na jednym składniku (Tribulus Teretrist), Biosterol oparty jest aż o 6 różnych ekstraktów roślinnych. Dzięki temu suplement Megabolu posiada znacznie większy potencjał anaboliczny od konkurencyjnych produktów.

Skład

Składniki czynne (ekstrakty): Nigellae fluidum, Capsici fluidum, Trigonellae fluidum, Myristicae liquidum, Glycyrrhizae siccum, Cynarae fluidum. 
Jedna kapsułka zawiera: 200 mg saponin, 66 mg fitosteroli, 0,25 mg alkaloidów steroidowych. 

Dawkowanie:

1-2 kapsułki dziennie, po posiłku. Biosterol® powinien być przyjmowany codziennie. Z uwagi na właściwości stymulujące do aktywności, środek najlepiej jest przyjmować przed godziną 18-tą. W dni treningowe należy przyjąć 1 kapsułkę wraz z ostatnim posiłkiem przed treningiem. W przypadku stosowania 2 kapsułek dziennie - spożywać po jednej, po różnych posiłkach.

Przeciwwskazania

Produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia. Nie zaobserwowano skutków ubocznych podczas podawania preparatu

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-12-28 11:09

super

Opinia użytkownika 2020-04-23 10:27

super

Aneta 2016-11-21 12:34

Kasa wywalona w błoto, odradzam.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.