Kategorie produktów

MIG

MIG

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu MIG

MIG jest lekiem przeciwbólowym z wysoką zawartością ibuprofenu, który stosuje się w leczeniu bólu różnego pochodzenia. 

Lek doskonale radzi sobie przy bolesnych objawach miesiączki, bólach pourazowych, bólu pleców i kręgosłupa, nerwobólach i bólach mięśni.

Zawarty w leku MIG ibuprofen wykazuje szerokie spektrum działania. Działa bowiem przeciwbólowo (łagodzi ból o umiarkowanym nasileniu), przeciwzapalnie (redukuje ból i obrzęki związane ze stanem zapalnym) i przeciwgorączkowo.

Skład

Składniki produktu leczniczego MIG:

- substancją aktywną leku jest ibuprofen (400 mg w jednej tabletce) 

- składniki pomocnicze produktu: skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), stearynian magnezu, hypromeloza 6 mPas, makrogol 4000, powidon K 30, dwutlenek tytanu (E 171)

 

Dawkowanie:

Produkt należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Sposób i droga podania: lek przeznaczony do podawania doustnego. 

Zalecana przyjmowana dawka w ciągu dnia dla osoby dorosłej: ½ - 1 tabletki powlekanej, maksymalna dobowa dawka: 3 tabletki powlekane. 

Po zastosowaniu maksymalnej dawki dobowej, następną przyjąć nie wcześniej niż po upływie 6 godzin. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy stosować w ostatnich 3 miesiącach ciąży. Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu produktu. 

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Jacenty 2020-02-12 16:16

sam nie wierzę ale nie mam się do czego przyczepić. odpowiedni i celny wybór.

Eleonora 2016-10-07 19:48

Temperatura powyżej optymalnej jest uznawana za pierwszy objaw zbliżającego się przeziębienia. Już wtedy trzeba starać się to zlikwidować. Do obniżenia gorączki wybieram MIG . Produkt ma więcej wskazań do stosowania. Za to go uwielbiam :)

Opinia użytkownika 2016-09-19 14:00

Podczas grypy momentalnie zaczyna mi doskwierać ból mięśni W takich przypadkach to zawsze kupuję MIG !!! Tylko ten produkt naprawdę działa!

Violka 2016-02-24 12:19

działa jak należy :)

Jolanta 2016-01-25 12:00

Według mnie tabletki MIG działają szybko i skutecznie, czyli akurat tak jak powinny działać. Cena też jest przystępna, nie daje po kieszeni tak jak w przypadku niektórych leków.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.