Kategorie produktów

Myprotein Beta Alanine

Myprotein Beta Alanine

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Myprotein Beta Alanine

Beta-alanina to endogenny aminokwas, który łączą się z L-histydyną i tworzy karnozynę. Beta-alanina podnosi stężenie karnozyny w mięśniach i jest użyteczna dla każdego, kto uprawia dyscypliny wymagające nagłych ruchów, jak na przykład biegi krótkodystansowe, podnoszenie ciężarów czy boks, jak również uprawiających dyscypliny wytrzymałościowe i chcących opóźnić nadejście zmęczenia. Stosowanie  Myprotein Beta Alanine  zwiększy produkcję karnozyny. Zwiększanie produkcji karnozyny zapobiega wydzielaniu się kwasu mlekowego w trakcie intensywnego wysiłku, tym samym zmniejszając uczucie zmęczenia.

Skład

100% beta alanina w proszku bez żadnych dodatków

Dawkowanie:

Faza ładowania (dni 1-5): spożywać 1,5g (pół małej łyżki plastikowej MP) 4 razy dziennie w równych odstępach w ciągu dnia. Najlepiej spożywać z wodą lub sokiem owocowym pomiędzy posiłkami. Faza utrzymania (dni 6-35): spożywać 1,5g (pół małej łyżki plastikowej MP) 2 razy na dzień, w równych odstępach czasu. Najlepiej spożywać z wodą lub sokiem owocowym międzi posiłkami. Po zakończeniu cyklu zrobić 2 tygodnie przerwy przed rozpoczęciem następnego cyklu beta alaniny. W celu dalszego zwiększenia wytwarzania karnozyny spróbuj dodawać 300mg L-histydyny 45 minut przed wysiłkiem.

Przeciwwskazania

Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia piersią lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Beta-alanina może powodować zaczerwienienie i mrowienie skóry. Jest to zupełnie normalna, nieszkodliwa reakcja organizmu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Rajmund 2021-01-08 12:08

myślę że ten środek jest ok. Koszt oraz jakość jak najbardziej ok.

Aneta 2016-12-08 09:49

Zwiększa wytrzymałość mięśniową w moim przypadku. Bardzo. Dobrze rozpuszcza się w wodzie, bez smaku, nie psuje smaku innych produktów. Polecam wszystkim uprawiającym sporty wytrzymałościowe jaki i siłowe.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.