Kategorie produktów

Mobilat

Mobilat

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Mobilat

Żel Mobilat jest produktem leczniczym zawierającym substancje o właściwościach przeciwzapalnych oraz przeciwwysiękowych.

Wskazaniem do stosowania preparatu Mobilat jest:

- leczenie pourazowych stanów zapalnych stawów i krwiaków;

- leczenie bólów występujących podczas ruchu oraz w stanach przeciążeniowych mięśni i ścięgien.

Skład

Komponenty preparatu Mobilat to:

- substancją czynną preparatu jest mukopolisacharydowy polisiarczan, ekstrakt z kory nadnerczy oraz kwas salicylowy;

- pozostałe komponenty tego preparatu to: disodu edetynian, olejek rozmarynowy, etanoloamina, karbomer, glikol propylenowy, alkohol izopropylowy oraz woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Mobilat powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Zalecana dawka produktu Mobilat: 1-3 razy na dobę należy nakładać pasek żelu o długości od 5 do 15 cm na zmienione chorobowo miejsca. Jeśli pacjent stosuje okluzję, dawkę można odpowiednio zwiększyć. Żel delikatnie wmasować w skórę. Długotrwałe stosowanie Mobilatu na dużych obszarach należy konsultować z lekarzem.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Mobilat. Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia.

Produkt Mobilat należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2017-04-05 13:59

Pomaga. Polecam.

Felicyta 2016-09-06 11:00

Od kilku dni strasznie bolą mnie płuca. Jestem pewna, że to pierwsze objawy przeziębienia. Robi się coraz zimniej a dla nas to czas obniżonej odporności. Poszłam do apteki i wzięłam Mobilat . Mam nadzieję, że ten produkt pomoże...

Opinia użytkownika 2016-08-20 22:04

Ból pleców to nic fajnego! Mobilat to wyrób , który jest niezastąpiony podczas walki z moimi przypadłościami! Musze napisać, że inne produkty u mnie zdecydowanie nie zdawały egzaminu, a do tego mam pełne zaufanie!

Opinia użytkownika 2016-07-31 13:30

Pracuję w hali produkcyjnej i na co dzień mamy do rozładowania ogromne paczki. Wcale mnie więc nie dziwi, że tak bardzo boli mnie kręgosłup. Z tego powodu musiałem zacząć działać. Na ból używam Mobilat . Dzięki temu produktowi ból zmniejsza się a ja mogę cieszyć się pełną sprawnością.

Bolesław 2016-06-07 00:48

Przeszywający ból w plecach jest jednym z bólów który mnie powala. Cieszę się, że mam Mobilat :) W każdym czasie mogę na niego liczyć!

Julian 2015-05-06 00:32

Stosuję Mobilat pod opatrunkiem okluzyjnym, ale lekarz wcale nie kazał mi zwiększyć dawki, wręcz przeciwnie, polecił mi dawać mniej tego żelu na skórę.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.