Kategorie produktów

Nestle Resource Instant Protein

Nestle Resource Instant Protein

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Nestle Resource Instant Protein

Nestle Resource Instant Protein to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego w postaci łatwo rozpuszczalnego proszku. Rekomendowany jest zwłaszcza rekonwalescentom.

Produkt zawiera 90% białek mleka i jest bogaty w wapń. Produkt bezglutenowy, nie zawiera puryn.

Skład

Składniki preparatu Nestle Resource Instant Protein to: białko; węglowodany; tłuszcz; wapń; fosfor.

Dawkowanie:

Dawkowanie Nestle Resource Instant Protein powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Nestle Resource Instant Protein

Przeciwwskazania

Przed użyciem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Nestle Resource Instant Protein.

Preparat Nestle Resource Instant Protein należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Chronić przed wilgocią. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Otylia 2020-02-06 20:55

Chyba jem naprawdę zbyt mało produktów nabiałowych na co dzień. Przez to wapnia też nie ma za dużo. Czas na rozsądną terapię.

Zofia 2017-05-04 11:07

Stosuję ten proszek u mojego Tadka NIejadka. Nie chce pić, ale jakoś się ratujemy:/

Dagmara 2017-04-21 11:14

Bardzo dobry produkt białkowy!

Opinia użytkownika 2016-03-21 15:22

Fajny proszek:)

Irena 2016-03-03 12:53

Rzeczywiście produkt skuteczny. Zauważona poprawa masy mięśniowej.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.