Kategorie produktów

Olimp Asinux Zatoki

4.71 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Olimp Asinux Zatoki

Olimp Asinux Zatoki to suplement diety w postaci tabletek powlekanych przeznaczony dla osób mających problemy z zatokami. Suplement uzupełnia dietę w składniki wspomagające oczyszczanie zatok.

Składniki Olimp Asinux Zatoki wpływają na łagodzenie podrażnienia gardła i dróg oddechowych, swobodne oddychanie, stan błon śluzowych oraz wspomaganie układu odpornościowego.

Skład

Komponenty suplementu Olimp Asinux Zatoki są następujące: ekstrakt z Andrographis paniculata; ekstrakt bzu czarnego; ekstrakt dziewanny; ekstrakt goryczki; ekstrakt werbeny; witamina A; witamina C.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Olimp Asinux Zatoki powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Olimp Asinux Zatoki.

Zalecana porcja preparatu do spożycia to 1 tabletka dziennie. Tabletkę popić odpowiednią ilością płynu w trakcie posiłku. 

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Olimp Asinux Zatoki.

Preparat Olimp Asinux Zatoki należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Michał 2020-04-21 15:50

po paru dniach ból zatok odszedł w dal , polecam

Faustyna 2020-04-01 08:15

Jak dotąd nie znalazłam szałowego środka na bolące zatoki. Będę szukać dalej...

Julian 2017-04-25 10:49

Ja też polecam te tabletki. Ból zatok szybko ustępuje.

Grzegorz 2017-04-19 11:53

Fajny pordukt na zatoki, ból mija w miarę szybko w porównaniu z innymi preparatami. Troche ich brałem. poelcam ten.

Michał 2017-04-02 14:43

skuteczny produkt na zatoki !!! Polecam

Ola 2017-03-30 13:45

Zdecydowana poprawa

Nina 2016-02-19 12:56

naprawdę pomaga,polecam

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.