Kategorie produktów

SinuStrong Forte

SinuStrong Forte

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu SinuStrong Forte

SinuStrong Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które chcą wspomóc prawidłowe funkcjonowanie zatok.

Suplement zawiera w swoim składzie:  wyciąg z kwiatów dziewanny, wyciąg z korzenia goryczki,  wyciąg z werbeny, wyciąg z liści Andrographis paniculata, wyciąg z kwiatów czarnego bzu oraz rutynę.

Wyciąg z bzu czarnego może pozytywnie wpływać na samoczyszczenie oraz wytwarzanie śluzu zatokowego.  Wyciąg z kwiatów dziewanny wykazuje działanie ochronne na błony śluzowe.

Wyciąg z ziela werbeny ma działanie wspomagające na oczyszczanie zatok. Wyciąg z liści Andrographis paniculata może przyczyniać się do zwiększenia odporności organizmu.

Skład

W składzie suplementu diety SinuStrong Forte znajdują się następujące substancje: celuloza mikrokrystaliczna, wyciąg z korzenia goryczki, wyciąg z kwiatów dziewanny, wyciąg z kwiatów czarnego bzu, wyciąg z werbeny pospolitej, wyciąg z liści Andrographis paniculata, hydroksypropylometyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, rutyna, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu, kompleksy miedziowe chlorofilin, glikol polietylenowy guma arabska, poliwinylopirolidon, kwas stearynowy.

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie suplementu diety SinuStrong Forte to 1 tabletka, 2 razy dziennie. Stosowac podczas posiłku, popijając wodą. Zaleca się zastosownaie ostatniej tabletki do godziny 18.00.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania suplementu SinuStrong Forte jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować z lekarzem możliwość stosownaia tabletek.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i nienasłonecznionym miejscu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Albrecht 2020-04-06 08:46

oceniam na piątkę

Opinia użytkownika 2020-03-14 08:00

Jak dotąd nie utrafiłam genialnego środka na bolące zatoki. Będę kontynuować poszukiwania.

Olaf 2016-09-03 14:56

SinuStrong Forte to suplement, który bardzo dobrze wspiera funkcjonowanie zatok! Miałem z nimi problem od dłuższego czasu, bo były ciągle "zawalone", teraz nareszcie czuję ulgę!

Wiktor 2016-04-20 11:26

Bardzo dobry produkt!Suplement diety oparty na ziołowych składnikach!

olka 2016-04-01 14:42

wspomaga utrzymanie zatok w dobrym stanie.

Opinia użytkownika 2016-03-07 13:17

Bardzo pomocny przy gęstym zalegającym katarze.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.