Kategorie produktów

Optimum Glutamine

Optimum Glutamine

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Optimum Glutamine

Optimum Nutrition Glutamine to suplement diety zawierający 1000 miligramów czystej L-glutaminy w kapsułce. L-glutamina jest także doskonałym antykatabolikiem. Gdy glutamina znajduje się w krwiobiegu organizm nie ma potrzeby pobierać jej z mięśni. Ponadto glutamina marki Optimum bardzo korzystnie działa na odporność organizmu i optymalizuje prace mózgu.

Skład

L-Glutamina

Dawkowanie:

1-2 kapsułki między posiłkami, 30-45 minut przed treningiem i/lub natychmiast po treningu.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Patrycjusz 2018-12-19 21:19

Bawią mnie ludzie, którzy myślą, że Optimum Glutamine sam z siebie zrobi z kogoś mistera uniwersum Trzeba ćwiczyć, jeść i dopiero suplementowac!

Aneta 2016-12-06 14:11

Atrakcyjna cena i łatwe do połknięcia kapsułki. Glutamina pomogła mi w zmniejszeniu łaknienia cukru / węglowodanów. Świetny produkt! Polecam!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.