Kategorie produktów

Mhp Glutamine Sr

Mhp Glutamine Sr

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Mhp Glutamine Sr

Zastosowana w Glutamine-SR technologia Micro-Feed pozwala na niespotykane wcześniej 100-procentowe wykorzystanie L-Glutaminy, zmaksymalizowanie efektów anabolicznych/antykatabolicznych oraz zoptymalizowanie wzrostu mięśni i regeneracji. Wyjątkowa i opatentowana technologia chroni L-Glutaminę w czasie transportu przez żołądek, dzięki czemu jest ona w 100% dostarczana do mięśni. W żołądku zachodzą liczne procesy rozkładu. Przy okazji również rozkłada się glutaminę. Dlatego tak ważna jest forma. Musi ona przetrwać niekorzystne dla niej środowisko żołądka i jednocześnie być szybko wchłonięta i długo utrzymywać się we krwi. Technologia Micro-Feed podnosi biodostępność i wykorzystanie L-Glutaminy poprzez zapewnienie kontrolowanych, stałych dostaw przez bite 12 godzin. Takie nieprzerwane uzupełnianie glutaminy zapewni ci anaboliczny stan do budowania mięśni i zapobiegnie katabolizmowi. 12-godzinna technologia nieprzerwanego uwalniania Micro-Feed podnosi standardy suplementacji glutaminą i sprawia, że Glutamine-SR to najbardziej bio-skuteczny i najpotężniejszy suplement glutaminowy na świecie.

Skład

Mikronizowana L-Glutamina

Dawkowanie:

Zalecane dzienne dawkowanie: 1-3 porcji dziennie. Dzień treningowy-  6g rano na czczo, 6-10g po treningu, 6g przed snem. Dzień nietrningowy- 6g rano na czczo, 6g przed snem. Popijaj wodą, sokiem lub carbo.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamknietym opakowaniu. Chronić przed światłem.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Aureliusz 2018-10-31 23:07

Bawią mnie ludzie, którzy myślą, że Mhp Glutamine Sr to jest remedium na wszystko. Wystarczy trochę myśleć, a nie tylko bezmyślnie żreć tabletki

Aneta 2016-11-29 10:50

rewelacyjny produkt. najlepsza glutamina na rynku.

Bronisław 2016-03-02 12:24

Innej glutaminy już nie kupię.polecam!!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.