Kategorie produktów

Activlab Glutamine Xtra

Activlab Glutamine Xtra

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Activlab Glutamine Xtra

Activlab Glutamine Xtra jest profesjonalnym wsparciem dla Twojej muskulatury . Glutamina występuje w mięśniach w 60% i jest najważniejszym aminokwasem dla adaptacji mięśni na wysiłek fizyczny. Ułatwia tworzenie dodatniego bilansu azotowego i syntezę białek mięśniowych. Zwiększa przyrost siły i beztłuszczowej masy mięśniowej. Działa silnie antykatabolicznie - hamuje aktywność kortyzol. Tauryna magazynuje azot w organizmie, wpływa buforująco na pH krwi, zmniejsza intensywność rozpadu białek, wykazuje działanie antykataboliczne. Ponadto, tauryna wpływa hamująco na wydzielanie serotoniny podczas wysiłku, ograniczając w ten sposób jej kataboliczne działanie. Dzięki Activlab Glutamine Xtra wreszcie rozbudujesz muskulaturę i poprawisz siłę mięśni. To najlepsze rozwiązanie dla sportowców, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia podczas intensywnych treningów.

Skład

L-glutamina, tauryna, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytrynian sodu, aromat, substancje słodzące: E950 i E955, barwniki: E104 (smak cytrynowy i pomarańczowy), E110 (smak grapefruitowy i pomarańczowy), E124 (smak grapefruitowy)

Dawkowanie:

10 g rozpuścić wytrząsając w bidonie z 200 ml wody. W dni treningowe: porcja 10 g na ok. 30 min. przed treningiem oraz 10 g po treningu. W dni nietreningowe: jedna porcja 10 g na ok. 30 min. przed posiłkiem.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamknietym opakowaniu. Chronić przed światłem.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Mirosław 2020-08-22 09:47

Według mnie ten produkt jest niezły. Cena oraz skuteczność mi pasują.

Waldemar 2017-05-17 14:03

Bawią mnie ludzie, którzy myślą, że Activlab Glutamine Xtra bez ćwiczeń i odpowiedniej diety zrobi cuda. Wystarczy trochę myśleć, a nie tylko bezmyślnie żreć tabletki

Aneta 2016-11-29 11:12

Najlepsza i najsmaczniejsza glutamina na rynku. , dodatek tauryny, cena jak na glutamine bardzo atrakcyjna. Regeneracja lepsza, katabolizm powstrzymany co widac po obwodach pomimo diety redukcyjnej.

Aneta 2016-11-29 11:03

Produkt dobry, skuteczny i bardzo wydajny, dobra cena i jakość. Godny polecenia.

Filek 2016-02-24 12:34

Bardzo dobry

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.