Kategorie produktów

ORALFLUX COOL MINT

ORALFLUX COOL MINT

4.4 Dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu ORALFLUX COOL MINT

Drażetki do żucia ORALFLUX COOL MINT to suplement diety wskazany do stosowanie przez osoby dorosłe i dzieci w wieku powyżej 12 lat, w ramach uzupełnienia higieny jamy ustnej i zębów. 

Stosowanie ORALFLUX COOL MINT zmniejsza ryzyko wystąpienia próchnicy zębów. Może stanowić dodatek do stosowania w ramach profilaktyki przeciwpróchniczej. 

Żucie niniejszych drażetek wspiera również proces mineralizacji zębów dzięki zawartości fluoru oraz neutralizuje zawarte w pożywieniu kwasy cukrowe.

Suplement przeznaczony jest do stosowania przez osoby dorosłe oraz dzieci w wieku powyżej 12 lat.

Produkt nie zawiera cukru.

Skład

Składniki drażetek ORALFLUX COOL MINT są następujące: 

substancje słodzące (ksylitol, sorbitol, mannitol, syrop maltitolowy), baza gumowa, stabilizator (guma arabska), aromaty (mentolowy, mięty pieprzowej), barwnik (dwutlenek tytanu), regulator kwasowości (wodorowęglan sodu), substancje słodzące (aspartam, acesulfam K), substancja glazurująca (wosk carnauba), fluorek (fluorek sodu).

Zalecane spożycie:

Zalecanane stosowanie ORALFLUX COOL MINT:

wskazane jest żucie 2-3 gum min. 3x dziennie, po jedzeniu. Drażetki należy żuć przez 20 minut.

Efekty widoczne są przy stosowanie 6 drażetek dziennie.

Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik drażetek ORALFLUX COOL MINT. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 roku życia.

Suplement diety ORALFLUX COOL MINT należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Chronić od wilgoci.

Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Rudolfina 2018-08-06 13:30

Zdrowe zęby to podstawa pięknego uśmiechu. Ważna w tym miejscu staje się ich higiena. Zęby powinno się szczotkować po każdym posiłku, w szczególności po słodkim. Niektóre witaminy są także istotne dla mocnych zębów. Żeby moje zęby były mocne i zdrowe stawiam na ORALFLUX COOL MINT . Środek jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Adrian 2018-07-11 10:44

Ciekawy produkt, nawet lepszy niż zwykłe gumy, które można kupić w każdym osiedlowym markecie. Oraflux cool mint udało mi sie kupić w promocji w aptece. Cieszę się, że mam większy zapas, bo lubię żuć gumę po posiłkach.

Lora 2018-06-19 15:08

Aby uchronić się przed ryzykiem rozwoju próchnicy, warto posiadać ORALFLUX COOL MINT . To specyfik którego składniki oddziałujące korzystnie na kondycję uzębienia. Próchnica to bakteryjna choroba zakaźna tkanek twardych zęba. A dzięki temu środkowi nie trzeba martwić się o to, że ryzyko próchnicy będzie rosło. Dbanie o zdrowe zęby to podstawa.

Halszka 2018-03-25 22:27

ORALFLUX COOL MINT to podstawa w dbaniu o prawidłową czystość jamy ustnej! Polecam stosowanie tego środka każdemu!!!!

Marek 2017-05-31 10:38

Gumy oraflux znakomicie odświeżają oddech, a jeśli to tego zapobiegają próchnicy to już w ogóle miodzio

Sylek 2017-05-18 14:02

Całkiem spoko, tylko trudno je dostać ot tak, stacjonarnie. Jeśli zamawiam to tylko przez neta i to przy okazji.

Salome 2016-07-16 23:48

Myślałam, że to coś da, lecz ORALFLUX COOL MINT nie działa w cudowny sposób na problemy z próchnicą. Gnam do stomatologa...

Opinia użytkownika 2016-04-21 11:55

Fajna guma

Ania 2016-03-07 11:17

Jest ok.Polecam

Opinia użytkownika 2015-03-12 15:55

ORALFLUX COOL MINT wspomaga mnie w dbaniu o zdrowe i sprawne zęby. Polecam ten specyfik!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.