Kategorie produktów

Passiflor

Passiflor

3.83 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Passiflor

Passiflor to produkt leczniczy dostępny w postaci syropu. Wskazaniem do stosowania niniejszego produktu leczniczego są trudności z zasypianiem oraz stany napięcia nerwowego, które mogą być wynikiem długotrwałego stresu. 

Lek Passiflor przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w łagodnych stanach napięcia nerwowego oraz w trudnościach z zasypianiem. Działanie leku oparte jest wyłącznie na doświadczeniu płynącym z długiego okresu stosowania leku.

W składzie preparatu Passiflor znajduje się wyciąg płynny z ziela męczennicy cielistej. Składnik ten wspomaga przywrócenie dobrego samopoczucia, zmniejsza objawy stresu, a dzięki temu sprzyja utrzymaniu zdrowego i spokojnego snu. 

Skład

W składzie 100 ml produktu leczniczego Passiflor znajduje się:

- substancja czynna: 3,66 g wyciąg płynny z ziela męczennicy cielistej Passiflora incarnata L. (2:1); rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 60% (V/V).

- substancje pomocnicze to: maltitol (E 965), woda oczyszczona, glicerol (E 422), koncentrat o smaku czarnej porzeczki, kwas cytrynowy jednowodny (E 330), potasu sorbinian (E 202).

Produkt zawiera nie więcej niż 0,5% (m/m) etanolu.

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Passiflor należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: lek Passiflor należy stosować doustnie. 

Dorośli i młodzież od 12. lat: jeśli lekarz nie zaleci inaczej, przyjmować: 3-4 razy dziennie po 10 ml syropu Passiflor.

Stosowanie u dzieci w wieku poniżej 12. lat odbywać się może wyłącznie z zalecenia lekarza.

Nie przekraczać wskazanej dawki preparatu. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu leczniczego Passiflor.

Produkt leczniczy Passiflor należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 12. lat, chyba że lekarz zaleci inaczej. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. 

Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na etykiecie. Produkt leczniczy może osłabiać zdolność prowadzenia pojazdów. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Metody 2020-02-07 19:35

niełatwo jest mi szybko zasypiać powiedziałbym że z ogromnym wysiłkiem. Odmiana nadeszła wraz z początkiem stosowania tego leku.

Opinia użytkownika 2017-11-25 12:43

Od jakiegoś czasu męczę się z złym i niespokojnym snem. Pracuję od rana do południa więc muszę się wysypiać... Miałam już różne środki, a efektów zero... Znajoma opowiedziała mi o Passiflor . Poszłam do apteki i kupiłam ten preparat... Czy ktoś go miał? Wierzę, że przywróci mi mój sen...

Diomeda 2017-07-13 11:27

Stres towarzyszy mi od dawna. Poszłam do psychologa... Zaproponował zażywanie Passiflor . wierzę. że sobie poradzi.

Opinia użytkownika 2017-02-01 20:10

Passiflor ...mam dziwne odczucia. Miałam nadzieję, że podoła na moje problemy ze snem. Passiflor mi nie podpasował, spróbuję czegoś innego

Teresa 2016-09-30 15:01

Wybrałam Passiflor, bo nic innego nie pomagało na moje problemy z zasypianiem. Poza tym uważam, że proste rozwiązania są najlepsze, a syrop roślinny jest dla mnie przykładem takiego właśnie rozwiązania. W składzie jest wyciąg z męczennicy. Poczytajcie w necie, jak korzystny wpływ na organizm ma ta niepozorna roślinka :)

Opinia użytkownika 2016-04-12 12:53

Spoko działanie:)

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.