Kategorie produktów

MELISSED

MELISSED

4.29 Dobry

ilość opinii: 17

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu MELISSED

Melissed to lek w postaci syropu, który zawiera w swojej formulacji naturalne surowce roślinne, takie jak ziele melisy, kwiatostan głogu, kwiat lipy oraz kwiat rumianku. Lek jest stosowany jako środek o działaniu uspokajającym. 

Produkt leczniczy roślinny przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Nie zawiera środków konserwujących i jest zalecany w stanach nadmiernej pobudliwości nerwowej.

Syrop Melissed może być wykorzystywany przy trudnościach z zasypianiem. Często zalecany jest także w problemach o podłożu trawiennym, pojawiających się na tle nerwowym. 

Stosowanie niniejszego leku wpływa korzystnie na układ nerwowy. Wycisza, łagodzi i zmniejsza objawy stresu. 

Skład

Składniki leku Melissed są następujące:

- substancja czynna: wyciąg płynny z ziela melisy, kwiatostanu głogu, kwiatu lipy, kwiatu rumianku,

- substancje pomocnicze: sacharoza, aromat czarnej porzeczki, koncentrat z czarnej porzeczki 50%, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Syrop Melissed należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: syrop należy przyjmować doustnie.

Zalecane dawkowanie produktu leczniczego w ciągu dnia przedstawia się następująco:

Dorośli 5 ml syropu 3-4 razy dziennie
Młodzież powyżej 12 r. ż. j.w. j.w.
Dzieci od 6 do 12 r. ż. j.w. 2-3 razy dziennie

Jako środek ułatwiający zasypianie stosować podwójną dawkę przed snem.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Melissed. Produkt leczniczy Melissed należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu produktu. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Lek może negatywnie wpływać na sprawność obsługi maszyn i pojazdów. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Rajmund 2020-08-08 22:26

ciężko mi spokojnie zasypiać raczej ze sporym trudem. Odmiana przyszła wraz z początkiem stosowania tego panaceum.

Opinia użytkownika 2018-06-20 22:25

Już jakiś czas walczę z trudnościami z zasypianiem. Pracuję od rana do południa więc w nocy powinnam spać. Próbowałam różnych środków ale nic nie pomogło... Znajoma nagadała mi o MELISSED . Udałam się do apteki i kupiłam ten środek. Czy ktoś miał z nim styczność? Wierzę, że zlikwiduje mój problem.

Teresa 2017-11-14 15:05

Melissed jest lekiem, ale za to skutecznym i o szybkim działaniu. Mnie nie zawiódł. Zasypiam jak niemowlę i śpię całą noc.

idaa 2016-11-18 09:09

bardzo dobrze dziala ten syropek na zasypianie

Karina 2016-08-05 21:08

Już jakiś czas zauważyłam, że jestem nerwowa i niespokojna. Sądzę, że to nadmierny stres jest przyczyną. Nie mogę sobie z nim poradzić. Mało jem i źle śpię. MELISSED poleciła mi koleżanka z pracy. Spróbowałam, choć nie liczyłam na cuda. Specyfik okazał się naprawdę dobrym wyborem.

Natalia 2016-03-11 16:48

Działa relaksacyjnie oraz wprawia mnie w dobry nastrój.Polecam!

Opinia użytkownika 2015-10-19 10:53

U mnie jesień to prawdziwy zamot! Musisz robić wszytsko i być wszędzie. A dodatkowo stres! MELISSED pomaga mi żebym nie zwariowała! Gdyby nie ten produkt to na pewno już bym ześwirowała!!!!

jola 2015-03-19 13:01

czy mozna podawac melissed dziecku 1,5rocznemu?a moze macie inny syrop dla takich malcow

Homilus 2015-03-17 18:12

Jak to meliska. Działa relaksacyjnie oraz wprawia mnie w dobry nastrój. Polecam dla każdego, chociaż raz spróbować bo to spoko lek :)

Janusz 2015-03-15 18:40

Niestety ten środek ostatnio nie pozwolił mi szybko wrócić do normalnego stanu i nie pozwolił mi zasnąć. Zmarnowałem poprzez to aż 3h :( A rano byłem nie do życia

Bartek 2015-03-15 18:39

Działa uspokajająco i dzięki temu mogę skutecznie polepszyć swój stan emocjonalny oraz wpłynąć pośrednio na swoje zdrowie. Melissed daje mi uczucie spokoju o które tak mi ciężko!

Jadwiga 2015-01-13 21:59

Według mnie lepiej zaparzyć zwykłą melise, ale kto jak woli.

Działa! 2015-01-04 23:02

Czasami czuje się roztrzepana i muszę się szybko uspokoić, dlatego stosuje ten suplement, który pozwala mi w prosty sposób i zdecydowany sposób zmienić swoje nawyki oraz spróbować odpowiednio się zachować przy rodzinie czy innych przypadkach.

Melissed 2015-01-01 15:21

Zażywam bardzo często ten lek wtedy kiedy pojawiają się u mnie stany nerwowe oraz dołki, które demotywują mnie do pracy. Polecam dla każdego, kto ma problem z zachowaniem spokoju.

Justin 2014-12-31 15:08

W prosty sposób można sobie zasnąć szybciej jak stosuje się ten syropek. Stosuje go dla swoich dzieci oraz jak samemu mam problemy z zasypianiem. !

dreptak 2014-12-20 13:57

Środek pozwala się uspokoić w trudnych chwilach :)

Joanna Staniszewska 2014-12-12 11:00

Polecam syrop Melissed wszystkim mamom, które mają problemy z rozbrykanym dzieckiem :) Mój Kubuś śpi jak kamień, a w dzień grzecznie bawi się.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.