Kategorie produktów

Reduxil

Reduxil

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Reduxil

Reduxil to suplement diety w postaci kapsułek o naturalnym składzie, który wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej - głównie w problematycznych partiach ciała.

Suplement wpływa na aktywną redukcję niepożądanego tłuszczu, również w mniej ukrwionych problematycznych partiach. Dzięki naturalnemu składowi Reduxil można zażywać przez długi okres i zapobiegać w ten sposób efektowi JO-JO. Produkt zawiera kapsułki na dzień i na noc. 

Składniki kapsułki na dzień:

- aktywnie redukują tłuszcz podskórny,

- działają  w problematycznych partiach ciała.

Składniki kapsułki na noc:

- blokują odkładanie się tłuszczu w trakcie snu,

- zapobiegają utracie kolagenu.

Skład

Składniki preparatu Reduxil to: 

- Kapsułka na dzień – ekstrakt z alg morskich, skoncentrowany ekstrakt zielonej herbaty, tlenek krzemu, celuloza krystaliczna.

- Kapsułka na noc – ekstrakt z alg morskich, skoncentrowany ekstrakt winorośli, tlenek krzemu, celuloza mikrokrystaliczna.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Reduxil powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu Reduxil.

Zalecana porcja suplementu do spożycia to 1 kapsułka 2x dziennie. Kapsułkę dzienną należy wziąć na godzinę przed posiłkiem (śniadaniem lub obiadem), kapsułkę nocną 1 godzinę przed kolacją albo 2 – 3 godziny przed snem.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Reduxil.

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od wilgoci i światła. Suplement Reduxil należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zośka 2018-03-17 21:58

Wer, ja stosowałam i z mojej strony sytuacja wyglądała tak, że długo nie zauważałam efektów, ale co mnie zastanowiło, ciuchy zrobiły się jakby luźniejsze - i to może być tylko efekt działania Reduxilu, bo w tym okresie jeszcze nie zdążyłam wziąć się porządnie za jakąś aktywność fizyczną.

Opinia użytkownika 2018-01-18 16:36

Dużo dowiadywałam się o korzyściach wynikających z przyjmowania alg. Stwierdziłam, że warto sprawdzić. Nabyłam na próbę Reduxil i przyznaję, że trafiłam za pierwszym razem. Środek oczyszcza organizm.

Bronisława 2017-11-19 16:31

Algi to nic innego jak glony. Wymienia się tu przede wszystkim chlorellę i spirulinę. Walory alg nie są nam obce dlatego mają coraz więcej zwolenników. Ja również stosuję Reduxil . Preparat oferuje szeroki wachlarz właściwości.

Sandra 2017-06-07 12:24

Czy ktoś tutaj może podzielić się opiniami? Mi tylko koleżanka mówiła, że działanie super (ale póki co po niej nic nie widzę) - dlatego chciałabym się dopytać, co inni na to...

Tatiana 2015-08-21 23:36

Dużo słyszałam o korzyściach ekstraktu z zielonej herbaty. Postanowiłam wypróbować na sobie. Znalazłam Reduxil :) Od jutra codziennie będę pić!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.