Kategorie produktów

Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry

Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry

4.2 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry

Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry przeznaczony jest dla osób zmagającym się z problemem twardej skóry na piętach.
Preparat pomaga zmiękczyć twardą skórę stóp, dzięki jego stosowaniu  staje się ona miękka i bardziej gładka już po pierwszej aplikacji.

Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry stanowi skuteczny sposób łagodnego usuwania zrogowaciałej skóry, płyn zawierający wodorotlenek potasu i glikol propylenowy dobrze zmiękcza skórę, którą następnie można usunąć szpatułką.
 

Produktu nie mogą stosować diabetycy i osoby ze słabym krążeniem krwi.

Skład

Skład Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry jest następujący: 4,9% Potassium Hydorxide, Aqua, Propylene Glycol, PEG-8.

Dawkowanie:

Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry  należy stosować ostrożnie z zachowaniem wszystkich zaleceń opisanych w instrukcji.

Roztwór nałożyć na wacik, położyć go na twardej skórze na około 6 minut  i dokładnie umyć ręce. Po tym czasie wacik usunąć, umyć ręce, a za pomocą szpatułki usunąć zmiękczoną skórę. Po zakończeniu - należy dokładnie umyć ręce i stopy.

Przeciwwskazania

Przed użyciem należy uważnie zapoznać się z instrukcją i przestrzegać zaleceń.

Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry przeznaczony jest wyłacznie do stosowania zewnętrznego. Nie należy nakładać na popękaną lub uszkodzoną skórę. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy zaprzestać stosowania. Ze względu na ryzyko ślepoty - unikać kontaktu z oczami.

Produktu nie mogą stosować diabetycy oraz osoby ze słabym krążeniem krwi.
Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Scholastyka 2018-01-31 11:23

Kobietki muszą dbać o ładny wygląd stóp! To najgorszy widok , kiedy na basenie widać dziewczyny z zaniedbanymi piętami. Ja stosuję Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry i naprawdę rekomenduję!

Mirka 2017-10-05 11:32

A dla mnie ok, jak większość produktów od Scholla. Przy haluksach i nagniotkach przetestowałam na sobie naprawdę sporo takich specyfików...

bar 2016-04-20 11:35

Spodziewałem się czegoś lepszego po tym produkcie...

Dominika 2016-03-26 09:29

Na łuszczące się stopy niezbędna jest sumienność. Trzeba pielęgnować stópki każdego dnia, bo efektów nie będzie widać. Moje odkrycie to Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry . dzięki niemu jest jeszcze łatwiej.

Bogusława 2015-09-29 21:43

Zrogowaciałe stopy to mój wieczny problem. Stosowałam naprawdę różne preparaty, ale nic nie dawało sobie rady. Moja sąsiadka poleciła mi Scholl - System Usuwania Twardej I Zrogowaciałej Skóry , bo sama stosowała. Ufam jej, dlatego nabyłam. To był mój strzał w dziesiątkę! Preparat już po pierwszej próbie zmniejszył stopień zrogowacenia. Teraz jest moim towarzyszem w codziennej pielęgnacji.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.