Kategorie produktów

Sebidin Plus

Sebidin Plus

4.18 Dobry

ilość opinii: 11

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Sebidin Plus

Sebidin Plus to produkt leczniczy dostępny w postaci tabletek do ssania do stosowania podczas bólu gardła.

Wskazaniem do stosowania tabletek do ssania Sebidin Plus jest zapalenie dziąseł, choroby przyzębia oraz zapalenie błony śluzowej gardła. Preparat może być stosowany przez pacjentów z aftami, pleśniawkami i nadżerkami.

Preparat Sebidin Plus łączy działanie witaminy C i chloroheksydyny. Witamina C wspomaga regenerację tkanek oraz bierze udział w produkcji kolagenu. Tabletki uzupełniają braki w zapotrzebowaniu na witaminę C podczas stanów zapalnych krtani i gardła.

Chloroheksydyna wykazuje działanie bakteriobójcze i bakteriostatyczne. Działa na bakterie Gram-ujemne, Gram-dodatnie oraz na drożdżaki Candida albicans

 

Skład

W składzie tabletek do ssania Sebidin Plus znajdują się następujące substancje:

substancje czynne

chloroheksydyny dichlorowodorek oraz kwas askorbowy (witamina C) 

pozostałe składniki

glicerolu distearynian, aspartam, ksylitol, mannitol, magnezu stearynian, makrogol 6000, krzemionka koloidalna bezwodna, ż ó ł cie ń chinolinowa (E104), sorbitol

Dawkowanie:

Produkt Sebidin Plus należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: lek Sebidin Plus należy przyjmować doustnie.

Osobom dorosłym oraz dzieciom powyżej 12. roku życia zaleca się ssać 1 tabletkę co 6 godzin. Maksymalnie cztery razy na dobę.

Tabletkę należy ssać po posiłku i uprzednim umyciu zębów. Po zastosowaniu leku nie zaleca się pić ani spożywać posiłków przez 2 godziny.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników leku Sebidin Plus.

Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia. W okresie ciąży i karmienia piersią, przed zastosowaniem leku należy skonsultować to z lekarzem. Produkt leczniczy Sebidin Plus należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2019-12-13 12:17

Najlepszy środek na afty i już

Abaddon 2018-01-29 13:27

Nie działa, szkoda pieniędzy

Ofelia 2017-11-17 14:51

Afty w jamie ustnej wyskakują jak tylko spadnie nam odporność całego organizmu! Naturalnie są również inne powody.... Takim innym powodem czy przyczyną może być: mechaniczne uszkodzenia jamy ustnej czy nadwrażliwość i alergie pokarmowe! Sebidin Plus jest skutecznym produktem przy wszystkich aftach!

Seba 2017-08-15 14:51

Sebidin Plus działa kompleksowo na wszelki ból i stany zapalne w jamie ustnej!

Dymitr 2017-05-16 00:55

Jak mnie kłuje w gardle , to wyłącznie Sebidin Plus :) Daję maksymalna ocenę.

Malina 2017-03-20 17:21

Przyjmowałam suplementy diety , które doprowadziły do tego , że dostałam zapalenie dziąseł! Mam opuchniete i obolałe dziąsła. Towarzyszy temu też obrzmiałość szyjek zębowych... i ból ogólnie 24/7...:( Rozpoczęłam stosowanie wyrobu Sebidin Plus i ufam, że poradzi sobie z tym problemem!

Opinia użytkownika 2017-02-04 11:18

3 gwiazdki! Na taką ocenę szacuję działanie preparatu Sebidin Plus ... Było mi dane używać skuteczniejsze środki... Koniec końców trzeba było się ich trzymać!

Opinia użytkownika 2016-07-15 00:43

Mój synek od czasu do czasu męczy się z wykrztuszaniem i kaszlem. Jako mama daję mu Sebidin Plus . Ten środek jest naprawdę dobry i Jasiowi pomaga.

Agnieszka 2016-03-07 09:31

Polecam!!Bardzo dobre tabletki na problemy z gardłem.Cena bardzo przystępna, w smaku ok, skuteczne ;]

Piotr 2015-09-22 11:56

Polecam sebidin plus. Bardzo tanie i skuteczne tabletki do ssania na gardło, dla każdego.

Gedeon 2015-08-25 00:56

Sebidin Plus to specyfik, który pomógł mi przy zapaleniu dziąseł. Przy tej dolegliwości bardzo bolały mnie dziąsła, czasem nawet krwawiły. Mycie zębów było męczarnią.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.