Kategorie produktów

Sylimafort

Sylimafort

3.75 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Sylimafort

Sylimafort to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Produkt polecany jest dla osób, które chcą uzupełnić swoją dietę w składniki zawarte w preparacie, a także wesprzeć swoją wątrobę i przebieg procesów trawiennych. 

W składzie preparatu Sylimafort znajdują się nasiona ostropestu plamistego oraz ziele karczocha. Stanowią one źródło substancji pochodzenia roślinnego: sylimaryny i cynaryny. Substancje te oddziałują korzystnie na pracę wątroby, a także na stężenie cholesterolu we krwi. 

Ziele karczocha wpływa na pobudzanie wydzielania żółci, co sprzyja utrzymaniu prawidłowego przebiegu procesów trawiennych, zmniejszając dyskomfort trawieny i łagodząc dolegliwości trawienne. 

Skład

Składniki produktu Sylimafort to: nasiona ostropestu, ziele karczocha, oraz składniki kapsułki (żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki żelaza).

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie suplementu diety Sylimafort to 1 kapsułka 2 razy na dobę. Kapsułkę należy stosować przed jedzeniem, popijając płynem. 

Dzienna porcja dostarcza:

Składnik Zawartość
Nasiona ostropestu 500 mg
Ziele karczocha 160 mg

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Sylimafort jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet ciężarnych oraz kobiet w okresie laktacji. 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się prowadzenie zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowy tryb życia.

Kapsułki Sylimafort powinno się przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed dostępem światła i wilgoci. Nie stosować suplementu diety po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-01-28 18:37

czesto kupuję

Mirek 2017-05-27 14:01

Nie miałem nigdy aż takich problemów trawiennych, mam raczej dobry metabolizm, ale moje wybory żywieniowe nie zawsze są takie jak powinny. Sylimafort jest moim wyborem, bo wiem, że nawet ciężkostrawna dieta mi nie straszna. Ale staram się zmienic swoje złe nawyki. Już i tak nie jest fast foodów

Sylwia 2016-07-27 14:00

Sylimafort znam i stosuję od dawna...mojej wątrobie chyba służy, bo wyniki krwi są ok i nie ma się do czego przyczepić.

Lucjusz 2015-06-02 21:45

Już od dobrych kilku miesięcy poszukuję dobrze działającego preparatu na moje kłopoty z wątrobą. Internetowe apteki rekomendują ich naprawdę dużo. Mam pecha, bo nie radzę sobie z trafnym wyborem. Sylimafort działa powiedziałbym - przeciętnie.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.