Kategorie produktów

Tulleo dla dzieci

Tulleo dla dzieci

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Tulleo dla dzieci

Tulleo dla dzieci to suplement diety w postaci płynu dedykowany dzieciom powyżej 3 roku życia. Składniki tego produktu wspomagają przywrócenie prawidłowych funkcji układu nerwowego przez co pomagają w zwalczaniu trudności z zasypianiem i wspierają zachowanie zdrowego snu.

Zawarte w składzie suplementu diety składniki takie jak wyciąg z liści melisy i rumianku wspomagają umysł, wpływają korzystnie na jego stan i przyczyniają się do wyciszenia i uspokojenia.

Wyciąg z róży stulistnej jest składnikiem, który ułatwia zasypianie.

 

 

Skład

Składniki suplementu Tulleo dla dzieci:

glicerol (nośnik), woda, koncentrat z czarnej porzeczki, wyciąg z kwiatostanu lipy, wyciąg z ziela melisy, wyciąg z koszyczków rumianku, wyciąg z kwiatów róży stulistnej, aromat malinowy, benzoesan sodu (substancja konserwująca)

10 ml płynu zawiera:

wyciąg z liści melisy 100 mg
wyciąg z koszyczków rumianku 100 mg
wyciąg z kwiatostanu lipy 100 mg
wyciąg z kwiatów róży stulistnej 100 mg

 

Zalecane spożycie:

Produkt przeznaczony do stosowania doustnego dla dzieci powyżej 3 roku życia. 

Zalecane spożycie suplementu diety Tulleo dla dzieci:

10 ml produktu (2 łyżki) godzinę przed snem

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Tulleo dla dzieci jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu produktu. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-05-11 20:47

Trudna sytuacja. od blisko kilkunastu dni nie jestem odprężona. to na skutek problemów w najbliższym otoczeniu. Mam naprawdę serdecznie dość. to już pora na leki.

Opinia użytkownika 2019-12-18 15:36

Trudno mi spokojnie zasypiać a właściwie z ogromnym wysiłkiem. korzystna zmiana nadeszła wraz z przyjmowaniem tego środka.

Cesia 2018-04-12 13:50

Moja córeczka stała się ostatnio bardzo nerwowa, ale wiążę to z rozpoczęciem przez nią pierwszej klasy - jakby nie było, to ogromne przeżycie dla tak małego dziecka...Tulleo dla dzieci pomagała jej spokojnie zasnąć - trwało to może z tydzień i już mogliśmy odstawić:)

Gosia 2017-09-29 12:31

Mojemu synkowi bardzo smakuje. Nie chciał kiedyś pić syropów, zraził się innymi o gorzkim smaku. Ten bierze bez problemu i po niecałej godzinie zasypia :)

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.