Kategorie produktów

Lumewal

Lumewal

4.83 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Lumewal

Lumewal to produkt leczniczy w postaci kropli uspokajających.

Lumewal ma działanie uspokajające, usposabiające do snu. Płyn zmniejsza stany napięcia nerwowego i niepokoju. Wskazany do stodowania przy trudnościach w zasypianiu na tle nerwowym, w stanach napięcia i niepokoju, nadpobudliwości nerwowej oraz pomocniczo w leczeniu nerwic czynnościowych i zaburzeń neurowegetatywnych.

Skład

Składniki leku Lumewal to: 

w 100 g preparatu znajduje się: Valerianae radix tinctura 25,0 g; Melissae herbae intractum 25,0 g; Leonuri card. herbae tinctura 20,0 g; Lavandulae flos extractum fluidum 15,0 g; Lupuli strobili extractum fluidum 15,0 g; Preparat zawiera około 50% (v/v) etanolu.

Dawkowanie:

Produkt Lumewal należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: lek Lumewal należy stosować doustnie. Zalecane dawkowanie produktu dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat i dorosłych to od 3 ml do 5 ml kilka razy dziennie.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku Lumewal.

Produkt leczniczy Lumewal należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu produktu. Produkt zawiera etanol.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-05-07 14:46

kociokwik w robocie a dalej identycznie po powrocie do domu. aczkolwiek obecnie już jest lżej. To był trafny wybór

Opinia użytkownika 2020-05-06 17:28

nieprzyjemna rzecz. Od niemal kilku miesięcy nie potrafię być spokojna. to na skutek zamieszania w najbliższym otoczeniu. Mam naprawdę dość... Czas na ziołowe lekarstwo.

Opinia użytkownika 2019-12-11 22:50

Trudno mi smacznie zasypiać już prędzej ze sporym trudem. poprawa przyszła wraz z przyjmowaniem tego leku.

Adelina 2018-10-12 14:04

Na przykładzie moich znajomych zły sen to odpowiedź organizmu na stres w pracy. Lumewal bardzo wycisza.

Sandra 2017-08-03 09:58

Mega dobre kropelki polecam na wszelkie stany niepokoju

Ksenia 2015-11-26 09:33

Cóż... Od jakiegoś czasu czuję taką apatię, że szkoda słów. Myślę, że to przez to, że rozjechali mi kota. Byliśmy sobie bliscy. Na razie mam Lumewal . Liczę, że ogarnę się.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.