Kategorie produktów

Universal Glutamine

Universal Glutamine

4.25 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Universal Glutamine

Universal Glutamine to czysta l-glutamina - najpopularniejszy suplement wśród sportowców. Universal Glutamine reguluje syntezę protein, wspomaga uwodnienie komórek, stymuluje produkcję hormonu wzrostu. To najskuteczniejszy anabolik i antykatabolik w jednym. Universal Glutamine to doskonały suplement aminokwasowy dla sportowców wszystkich dyscyplin. Odżywka  Universal Glutamine to czysta glutamina w proszku. Każda porcja dostarcza aż 5000mg czystej glutaminy Universal Glutamine przyspiesza regeneracje potreningowa, działa zarówno antykatabolicznie jak i anabolicznie. Suplement z glutaminą Universal to doskonała odżywka dla każdego intensywnie trenującego sportowca.

Skład

Porcja: 5g Porcji w opakowaniu: 120 Opakowanie: 600g. Wartość odżywcza w 1 porcji, L-glutamina 5g.

Dawkowanie:

Zależnie od dynamiczności i długości treningu należy zażywać od 5g do 10g preparatu wymieszanego w 200ml wody bądź soku.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamknietym opakowaniu. Chronić przed światłem.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Bertold 2018-03-30 20:39

Bawią mnie ludzie, którzy myślą, że Universal Glutamine to jest remedium na wszystko....to nie do końca tak działa;)

Opinia użytkownika 2017-07-24 14:28

Universal Glutamine nie podołał... Następnym razem kupię coś innego.

Aneta 2016-12-06 14:00

Bardzo dobry produkt. Naprawdę daje radę. Świetnie pomaga budować tkankę mięśniową.

Leon 2016-03-02 15:02

Wytrzymałość się zdecydowanie zwiekszyła co dla mnie było dosyć kluczowym elementem.Ogolnie wszystko na calkiem duzy plus.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.