Kategorie produktów

Weider Tribulus Terrestris

Weider Tribulus Terrestris

4.33 Dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Weider Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris - zioło znane od setek lat na całym świecie, występujące w Polsce pod nazwą Buzdyganek Ziemny. Wykorzystywane przez medycynę ludową do leczenia takich schorzeń jak choroby układu sercowo-naczyniowego, choroby nerek, napady kaszlu a przedewszystkim impotencji seksualnej. Badania pokazują, że to zawarte w Tribulusie saponiny steroidowe, a w szczególności protodioscyny, odpowiedzialne są za jego aktywność farmakologiczną. Protodioscyny w bezpośredni sposób podwyższają poziom hormonu lutenizującego (lutropina, LH). LH wiążąc się z receptorami znajdującymie się na powierzchnii komórek Leydiga powoduje wzrost syntezy cyklicznego AMP (cAMP) i odczepienia się łańcucha bocznego od cząsteczki cholesterolu. Jest to kluczowa reakcja decydująca o nasileniu steroidogenezy a tym samym powstawania testosteronu (u mężczyzn). Protodioscyny mogą być także prekursorem dla dehydroepiandrosteronu (DHEA).

Skład

 Ekstrakt Tribulus terrestris (650 mg w jednej kapsułce), żelatyna (jako otoczka kapsułki), substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu i E470b.

Dawkowanie:

Osoby ważące poniżej 80 kg - 2 kapsułki dziennie przed posiłkiem. Osoby ważące powyżej 80 kg - 3 kapsułki dziennie

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Otniel 2020-04-25 21:04

myślę że ten suplement jest dobry. Koszt i skuteczność są w sam raz.

Kaja 2018-03-27 10:49

Rekomendujecie Weider Tribulus Terrestris ? Sama nie wiem, co myśleć... Niby dobry produkt ale coś mi po tym niefajnie było Daję 4

Aneta 2016-12-06 13:07

dobry tribulus. znaczy wzrost libido i poprawa regeneracji, super produkt

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.