Kategorie produktów

Bronchisan Fix

Bronchisan Fix

4.0 Dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Bronchisan Fix

Bronchisan Fix to tradycyjny roślinny produkt leczniczy, wskazany do stosowania w przypadku infekcji górnych dróg oddechowych.

Spożywanie naparu z wygodnych do zaparzania saszetek ziołowej mieszanki rekomendowane jest szczególnie w czasie przeziębienia, przebiegającego z dokuczliwym kaszlem.

Produkt przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Zawarte w składzie mieszanki Bronchisan Fix zioła: korzeń prawoślazu, kwiatostan lipy oraz liście babki lancetowatej wykazują działanie napotne, przeciwzpalane oraz bakteriostatyczne. Dzięki właściwościom powlekającym korzenia prawoślazu niniejszy lek działa osłaniająco na błony śluzowej gardła i jamy ustnej. 

 

Skład

Składniki 1 szaszetki produktu leczniczego Bronchisan Fix są następujące: 

Składnik Ilość
korzeń prawoślazu 1,5 g
liść babki lancetowatej 0,75 g
kwiatostan lipy 0,75 g

Dawkowanie:

Zioła Bronchisan Fix należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: Bronchisan Fix należy przyjmować doustnie, po uprzednim przygotowaniu naparu.

Instrukcja przygotowania naparu:

1 torebkę należy zalać 1 szklanką wrzątku, a następnie naparzać pod przykryciem ok. 10-15 minut. Pić świeżo przygotownay napar, po jego przestudzeniu.

Zalecane dawkowanie produktu w ciągu dnia: do 4x dziennie.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Bronchisan Fix, jak również ciąża i okres karmienia piersią. 

Niniejszy produkt leczniczy należy przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu,  niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Kamil 2017-10-23 22:18

Mimo, że jestem zwolennikiem tradycyjnych syropów i zioła piję jak herbatę, to musze przyznać, że Bronchisan fix to mieszanka, która działa leczniczo na podrażnione drogi oddechowe.

Marta 2017-10-18 14:19

Bronchisan fix to dobre wsparcie dla organizmu walczącego z infekcją górnych dróg oddechowych. Trzeba jednak mieć na uwadze, że jest LEK a nie herbatka i przy jednoczesnym stosowaniu innych leków wziąć poprawkę na to, że zioła też są substancją czynną i działają na organizm. Nie można przedobrzyć;)

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.