Kategorie produktów

Salvequick Corn plastry

Salvequick Corn plastry

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Salvequick Corn plastry

Salvequick Corn to wyrób medyczny dostępny w postaci plastrów. Produkt ten jest polecany do stosowania w przypadku problemu, jakim są odciski na stopach. Odciski powstają na skutek źle dopasowanego obuwia, noszenia obuwia niewygodnego lub na skutek długotrwałego ucisku stopy.

W składzie Salvequick Corn plastry znajduje się kwas salicylowy. Jeden plaster zawiera 0,04 g tego składnika. Kwas salicylowy ma właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwzapalne oraz antyseptyczne. 

Stosowanie wyrobu medycznego Salvequick Corn plastry ma na ceu zredukować ucisk oraz załagodzić ból i dyskomfort, towarzyszący powstawaniu odcisku. Dodatkowo plastry wspomagają utrzymanie dobrej kondycji skóry, usuwając zrogowacenia.

Skład

W składzie wyrobu medycznego Salvequick Corn plastry znajduje się 6 plastrów. Każdy plaster zawiera 0,04 g. kwasu salicylowego.

Dawkowanie:

Instrukcja stosowania wyrobu medycznego Salvequick Corn plastry:

jeden plaster jest przeznaczony do jednorazowego użytku. Plaster należy zmieniać codziennie przez 4 dni. Po 4 dniach stosowania należy pozbyć się rdzenia odcisku. Najlepiej robić to podczas kąpieli, tak by dokładnie oczyścić skórę i zabezpieczyć skórę przed zakażeniami i infekcjami. 

 

Przeciwwskazania

Wyrób medyczny Salvequick Corn należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Przeciwwskazanem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik. 

Plastry wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie należy stosować na błony śluzowe i okolice oczu, a także skórę uszkodzoną. Nie stosować jeśli wystąpi jakiekolwiek podrażnienie skóry. 

Diabetycy, osoby z zaburzeniami czynności nerek bądź problemami z krążeniem, a także kobiety w ciąży, w okresie karmienia i dzieci powinny skosultować się z lekarzem przed użyciem wyrobu medycznego. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Greta 2018-07-24 14:28

Latem wyjechałam na wakacje nad morze. Dużo chodziłam bez butów. Czy to w drodze na plażę, czy po mieście. Z tego powodu narobiłam sobie odcisków. Nie wiedziałam, czy jest jakiś dobry środek aż bliska znajoma poleciła mi Salvequick Corn . Specyfik spisał się naprawdę dobrze. Zawsze wybieram jakość.

Opinia użytkownika 2017-12-23 15:55

Przyjaciółki regularnie lubią mnie pytać, co stosuję na odciski na stopach. Jak to co?:) Salvequick Corn ! Dlaczego? Proste - nie ma nic skuteczniejszego:)

Jagna 2017-08-21 20:02

Znam coś dobrego na modzele na moich stopach. Salvequick Corn jest tu bardzo pomocny!

Ewa 2017-07-06 21:57

Bałam się problemów z odklejaniem takiego plastra ale nic takiego nie miało miejsca

Opinia użytkownika 2016-04-14 14:35

Skuteczny sposób w walce z odciskami.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.