Kategorie produktów

Allevo - Zupa Brokułowo-Bazyliowa

Allevo - Zupa Brokułowo-Bazyliowa

4.0 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Allevo - Zupa Brokułowo-Bazyliowa

Allevo - Zupa Brokułowo-Bazyliowa to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego w postaci sypkiej. Produkt przeznaczony do stosowania w celu redukcji masy ciała. Allevo - Zupa Brokułowo-Bazyliowa to środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę o bardzo niskiej wartości energetycznej, stosowany do kontroli masy ciała.

Skład

Składniki produktu Allevo - Zupa Brokułowo-Bazyliowa są następujące: wit. A; wit. D; wit. E; wit. K; wit. C; tiamina; ryboflawina; niacyna; wit. B6; kwas foliowy; wit. B12; biotyna; kwas pantotenowy; sód; potas; chlorki; wapń; fosfor; żelazo; magnez; cynk; jod; miedź; mangan; selen; molibden; chrom.

Dawkowanie:

Dawkowanie Allevo - Zupa Brokułowo-Bazyliowa powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Allevo - Zupa Brokułowo-Bazyliowa.  

Sposób przygotowania: wymieszaj zawartość torebki z 200-300 ml wody, w zależności od tego jaką chcesz uzyskać konsystencję. Proszek przed spożyciem powinien być dokładnie wymieszany z ciepłą lub zimną wodą, w zależności od rodzaju produktu. Użyj shaker’a do przygotowania koktajlu owocowego lub shake’a. 

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik środka Allevo - Zupa Brokułowo-Bazyliowa.

Produkt Allevo - Zupa Brokułowo-Bazyliowa należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-10-28 16:41

podobno skuteczny preparat odchudzający

Estera 2018-09-26 16:35

Podczas mieszanej pogody, jak teraz rekomenduje się by stosować środki z witaminami i minerałami. Allevo - Zupa Brokułowo-Bazyliowa używam w momentach, kiedy ciało daje sygnały , że trzeba się wzmocnić i odpocząć!

Anka 2017-04-27 21:28

Smaczna i "w miarę" sycąca....tylko drogie te posiłki odchudzające, nie powiem...

Adrianna 2017-04-20 10:15

Bardzo fajna gama produktów, tylko cena mogłaby być bardziej dostępna dla przeciętniaka jak ja ;)

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.