Kategorie produktów

Amix Zma

Amix Zma

3.5 Dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Amix Zma

Amix Zma  to unikatowa opatentowana formuła zawierająca najwyższej jakości cynk i magnez. Zawiera również witamine B6, aby lepiej wykorzystać oraz zwiększyć wchłanialność cynku i magnezu. Amix Zma  zostało zaprojektowane w celu zwiększenia anabolizmu i masy mieśniowej.

 

Skład

Cynk (jako Monomethionine i asparaginianu), Magnez (jako cytrynian i tlenek), Witamina B6 (jako pirydoksyna HCL), skład  kapsułki żelatynowej (z czystej żelatyny, woda, barwniki: dwutlenek tytanu), stearynian magnezu, dwutlenek krzemu

Dawkowanie:

Mężczyźni powinni przyjmować 3 kaspułki, a kobiety 2 kapsułki dziennie, najlepiej na pusty żołądek na 30-60 minut przed snem. Unikaj produktów mlecznych stosując ten suplement.

Przeciwwskazania

Najlepiej spożyć przed końcem : patrz opakowanie. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni w chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przechowywać z dala od dzieci. Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Mateusz 2017-02-07 19:17

To co napisał ten Maks to typowy marketingowiec innej firmy suplementów, Amix ZMA polecam w 1000% , zjadłem jedną puszke i kupiłem ZMA z Olimpa i gówno nic nie dawało, wróciłem na nowo na Amix i rezulataty rewelacyjne, regeneracja mistrzowska.

Aneta 2016-12-06 12:26

W porównaniu z inymi ZMA bardzo słabe, nie polecam

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.