Kategorie produktów

ApoD3 Forte kapsułki

ApoD3 Forte kapsułki

4.0 Dobry

ilość opinii: 1

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu ApoD3 Forte kapsułki

ApoD3 Forte kapsułki to suplement diety stanowiący źródło witaminy D3. Niniejszy suplement diety jest polecany do stosowania jako uzupełnienie diety w zawartą w nim witaminę D. Jest ona niezbędna na każdym etapie życia, dlatego przykłada się dużą wagę do przypominania o jej kluczowym znaczeniu.

Witamina D3 naturalnie jest syntezowana w organizmie, a dokładniej pod skórą pod wpływem ekspozycji na działanie promieniowania UVB. Z uwagi na ograniczone nasłonecznienie w okresie jesienno-zimowym i wczesnowiosennym zaleca się suplementowanie tej witaminy w okresach od września do kwietnia. 

Witamina D3 odgrywa ważną rolę dla układu immunologicznego. Wspiera odporność oraz mobilizuje organizm do walki z drobnoustrojami chorobotwórczymi. Warto dodać, że witamina ta wspiera wchłanianie wapnia i fosforu, dzięki czemu bierze udział we wspomaganiu mocnych i zdrowych kości i zębów. 

Oddziałuje korzystnie na układ mięśniowy i układ nerwowy, a także bierze udział w podziałach komórkowych. 

Skład

Składniki niniejszego suplementu diety są następujące: olej słonecznikowy, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; cholekalcyferol (witamina D3).

Zalecane spożycie:

Zalecane dzienne spożycie suplementu diety ApoD3 Forte kapsułki to 1 kapsułka. 

Kapsułkę należy popić obficie wodą. Produkt stosować w miesiącach od września do kwietnia, a także przez cały rok w przypadku stwierdzonych niedoborów i problemów związanych z syntezą witaminy D.

1 kapsułka produktu dostarcza: 50 mcg (2000j.m 1000%*).

*Referencyjna Wartość Spożycia

Nie stosować większej porcji niż zalecana. 

Przeciwwskazania

Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Odpowiednie warunki przechowywania to temperatura pokojowa.

Przed przyjęciem ApoD3 Forte kapsułki sprawdzić termin ważności na opakowaniu. 

Nie stosować jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu. 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik pełnowartościowej diety.

Zrównoważony sposób żywienia stanowi podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Grażyna 2018-11-21 20:56

Nie zauważyłam działania z zewnątrz, ale nie o to chodzi. Nie mogę mieć sobie nic do zarzucenia, bo produkt stosuję. Wierzę, że od wewnątrz wszystko jest w porządku.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.